4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Дата: 2014-02-17

З метою вдосконалення роботи органів учнівського самоврядування управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрацій спільно зі Студентською радою при голові обласної державної адміністрації проводяться тематичні семінари. 17 лютого такий захід був проведений на базі Маневицького професійного ліцею. В ньому взяли участь представники нашого ліцею, Колківського вищого професійного училища, Любешівського технічного коледжу ЛНТУ. Захід був проведений у формі навчального тренінгу, де учасники мали змогу обмінятись досвідом роботи учнівського самоврядування на місцях, презентувати свої навчальні заклади та роботу в них. Дане заняття мало на меті удосконалення вмінь та навичок роботи в командах, розвиток лідерських якостей.

Тематичний семінар органів учнівського самоврядування

Хочеться сподіватись, що кожен з учасників виніс із даного тренінгу щось корисне і побажати усім їм, а також організаторам, в лиці Нелі Жиговець і Анни Моклиці успіхів і процвітання на життєвому шляху. Нехай всі ті навички, які здобуваються на такого роду семінарах, допоможуть у становленні кожного з вас, як особистості!