4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Тиждень будівельних професій - 2014

Дата: 2014-02-10

Професія будівельника – це покликання, нескінчена творчість. Ця професія дуже важлива, цікава та перспективна, а головне шанована суспільством.

Саме з метою глибокого ознайомлення з основами будівельної справи, сучасними виробничими технологіями в нашому ліцеї було проведено тиждень будівельних професій.

Під час проведення тижня майстром в/н Климчуком В. В. була організована екскурсія по будівельних магазинах з метою ознайомлення з сучасними будівельними матеріалами.

Тиждень будівельних професій

Викладачем Сахнік А. В. було проведено відкритий урок на тему: "Технологія виконання високоякісної штукатурки в нестандартних місцях".

Тиждень будівельних професій

Свої знання та вміння продемонстрували учні групи №13 на "Професійному марафоні", який підготувала майстер в/н Сидорук Л.А. Переможцем став Хоцевич Максим.

Тиждень будівельних професій

З великою цікавістю поринули у світ Бароко та Рококо юні будівельники на інформаційно-просвітницькій годині "Архітектурні стилі у будівництві".

Тиждень будівельних професій

Інформацію "Інновації на будівельному майданчику" учні почерпнули з газети "Штукатур", яку підготували учні групи №3 (майстер Вершков С. В.).

Особливу увагу привернула виставка макетів будівель, яка була організована в кабінеті "Технологій будівельних робіт".