Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
13 січня 2014 року відбулися педагогічні читання 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


13 січня 2014 року в ліцеї відбулися педагогічні читання

Дата: 2014-01-13

13 січня 2014 року в ліцеї відбулися педагогічні читання на тему «Вплив сучасних інноваційних технологій на якість навчально-виховного процесу». Захід проведено з метою удосконалення професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи педагогічних працівників, поширення та впровадження у педагогічну практику кращого досвіду організації навчально-виробничої роботи в ліцеї.

Відкрив педагогічні читання та привітав усіх присутніх з початком роботи директор ліцею Халик В.П.

Із вступним словом до учасників заходу звернулася методист ліцею Щибор Віра Яківна.

13 січня 2014 року в ліцеї  відбулися педагогічні читання

У доповідях виступаючих педагогів Сачковського М.В., Солобчук Л.А., Кайдик М.Я., Сахнік А.В., Романюк З.П. були висвітлені питання: інноваційні технології професійного навчання кваліфікованих робітників, застосування кейс методу у професійній підготовці, методика педагогічної діяльності при використанні проектної технології навчання, застосування інформаційно-комунікаційних технологій навчання як умова формування компетентності майбутніх фахівців, організація навчально-виробничого процесу за дуальною системою, вплив позаурочної і дозвільної діяльності на виховання підлітків в умовах гуртожитку.

13 січня 2014 року в ліцеї  відбулися педагогічні читання
13 січня 2014 року в ліцеї  відбулися педагогічні читання
13 січня 2014 року в ліцеї  відбулися педагогічні читання

Виступаючі інформували своїх колег про результати власної роботи, а присутні мали можливість порівняти їх з результатами своїх напрацювань, переконатися в ефективності пропонованих прийомів та методів.

Учасники педагогічних читань мали можливість ознайомитися з матеріалами виставки дидактичних матеріалів та учнівських проектів підготовленої педагогами та учнями навчального закладу.

В результаті педагогічних читань визначились ключові питання над якими варто працювати колективу.


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика