Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Новини за 2014 рік



 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Новини ліцею за 2014 рік

 Новорічне свято

29.12.2014
Новорічне свято

Новий рік – це одне з найбільш таємничих і урочистих свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. 29 грудня, напередодні новорічних свят, учасники художньої самодіяльності весело та щиро вітали колектив ліцею. Члени літературно-драматичного гуртка підготували інсценізацію святкування Різдва в українській родині.

Свято було насичене цікавими сценічними номерами, новорічними піснями, оригінальними привітаннями та гарним настроєм.


 Методичний тиждень “Педагогічна майстерність ...”

26.12.2014
Методичний тиждень “Педагогічна майстерність ...”

В грудні місяці в ліцеї пройшов методичний тиждень на тему: “Педагогічна майстерність сучасного педагога”, в якому взяли участь члени методичної комісії будівельних та деревообробних професій.

У рамках тижня було проведено “Круглий стіл”, “Критерії ефективності сучасного уроку”, ряд відкритих уроків теоретичного та виробничого навчання. Викладачі та майстри в/н продемонстрували сучасні форми і методи проведення уроку.


 Не скупімось на добро

24.12.2014
Не скупімось на добро

Під гаслом «Людина починається з добра» було проведено ряд заходів, які мали на меті пробудити в наших учнів іскорки доброти і милосердя, що горять в їхніх душах. На черговому засідання ради лідерів учні вирішили провести благодійні акції по збору іграшок для дітей і паралельно коштів для тих, хто зараз знаходиться в зоні АТО.


 Молимось за Україну! - новина

22.12.2014
Молимось за Україну! - новина

Для нашої країни настали нелегкі часи... На сході щодня гинуть безневинні люди… Кожен свідомий українець душею і серцем із тими, хто боронить нашу землю. Ми підтримуємо наших військовиків як можемо – гуманітарною допомогою, листами вдячності за їх подвиги, щирими молитвами за їхні життя. 19 січня в ліцеї був проведений флеш-моб на підтримку тих, хто зараз воює за Україну. Ми щодня молимось за них! Ми просимо Божої благодаті і захисту для наших безстрашних воїнів! Боже, почуй нашу молитву!!!


 Змагання з тенісу

19.12.2014
Змагання з тенісу

З 17 по 19 грудня в спортивному залі проходили змагання з настільного тенісу. Участь приймали по два учасника з кожної групи. Перше місце зайняв учень групи № 6 Гузоватий Олександр, друге – учень групи № 22 Бобровський Роман, третє - учень групи № 2 Паламар Володимир.


 Першість ліцею з волейболу

15.12.2014
Першість ліцею з волейболу

З 9 грудня по 15 грудня в спортивному залі відбулися змагання з волейболу серед команд всіх навчальних груп.

За підсумками фінальних змагань перше місце посіла команда групи №7, друге місце - за волейболістами – 21 групи, третє – завоювала команда 2 групи.


 Військово-спортивні змагання до Дня ЗСУ

04.12.2014
Військово-спортивні змагання до Дня ЗСУ

4 грудня в спортивному залі ліцею відбулися військово-спортивні змагання, присвячені Дню Збройних Сил України. За перемогу змагались учні 1, 2 та 3 груп. Змагання розпочались шикуванням команд, урочистим виносом прапора, виконанням Гімну України. Далі команди змагались в естафеті, перетягуванні канату, одяганні ЗЗК та протигазу, стрільбі з пневматичної гвинтівки, подоланні перешкод. Також майбутні воїни показали вміння чистити картоплю та надавати першу долікарську допомогу.


 Кращий з професії

29.11.2014
Кращий з професії

28 листопада в ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності з професії машиніст крана автомобільного між учнями групи №4.

Змагалися за це звання дві команди, до складу яких входили такі учні: команда №1: Винарський Василь, Відінчук Роман, Каленик Олександр, Мосюк Михайло; команда №2: Гончаров Михайло, Кушнірчук Олександр...


 Зустріч з лікарем

28.11.2014
Зустріч з лікарем

В рамках місячника профілактики правопорушень серед учнівської молоді, 28 листопада відбулася зустріч з сімейним лікарем районної лікарні Морозюк В.В.. Вона розповіла учням про шкідливість тютюнопаління та показала презентацію на дану тему. Лікар також ознайомила присутніх з причинами розвитку, проявами та профілактичними заходами вегето-судинної дистонії.


 Вірус лихослів’я

21.11.2014
Вірус лихослів’я

21 листопада в бібліотеці ліцею учні мали можливість переглянути сторінки усного журналу на тему «Вірус лихослів’я». Вони ознайомилися з історією виникнення лихослів’я, його впливом на здоров’я. А для тих, хто сьогодні ще сумнівається в негативному впливові «чорної мови» на власне життя і здоров’я, учні-журналісти підготували сторінку журналу під назвою «Цікаві факти». Учні також мали змогу побачити результати досліджень науковців, переглянувши презентацію та відеоролик «Вода»...


 Алло, ми шукаємо таланти - 2014

20.11.2014
Алло, ми шукаємо таланти - 2014

З метою виявлення творчих здібностей учнів 20 листопада в ліцеї проводився конкурс «Алло, ми шукаємо таланти». Глядачів і журі вразила хороша виконавська майстерність багатьох учасників. Особливо сподобався виступ учня 4 групи Клеця Богдана, а танець у виконанні учня 12 групи Валентина Гринюка став самим неординарним номером конкурсу.


 Виховний потенціал сім’ї

17.11.2014
Виховний потенціал сім’ї

Тематиці сімейного виховання були присвячені загальноліцейні батьківські збори, які відбулися 16 листопада. Директор ліцею Халик В.П. зупинився на спільних завданнях педагогів та батьків у вихованні дітей, ознайомив присутніх з проблемами, які найбільше турбують педагогічний колектив. Психолог Лозовик О.Д. дала десять порад батькам у вихованні їх дітей. Батьки мали змогу переглянути відеофільм «Про виховання в сім’ї».


 Безпека життєдіяльності – турбота про кожного

15.11.2014
Безпека життєдіяльності – турбота про кожного

З 10 по 15 листопада в ліцеї проходив Тиждень безпеки життєдіяльності. Заходи були направлені на запобігання загибелі і травмування учнів в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правил безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки. Проводились відкриті уроки та практичні заняття з питань безпеки життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру, серед учбових груп проведений конкурс на кращий бюлетень з БЖД, надавалась консультативно-методична допомога учням ліцею...


 Національно-патріотичне виховання

12.11.2014
Національно-патріотичне виховання

12 листопада на базі ліцею відбулося засідання секції керівників гуртків художньо-естетичного напрямку професійно-технічних навчальних закладів області на тему «Національно-патріотичне виховання учнівської молоді засобами художньої творчості».


 День української писемності та мови

09.11.2014
День української писемності та мови

Першим до нас приходить слово... З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою. Зародившись у давні часи, українська мова витерпіла страшне лихоліття, переживши утиски загарбників наших земель – Польщі, Московії. Перегорівши, як криця, мова дійшла до нас чистою, мужньою, багатою.


 Кращий за професією

07.11.2014
Кращий за професією

Свої досягнення на шляху до професійної діяльності учні ліцею мають змогу демонструвати на конкурсах професійної майстерності, які стали традицією в ліцеї. В листопаді відбувся конкурс «Кращий за професією» серед учнів третього курсу з професії тракторист. Змагалися за це звання учні групи №1 Кубський Данило, Матвіюк Тарас, Савчук Віталій, Янко Михайло.


 Обласні змагання з волейболу

06.11.2014
Обласні змагання з волейболу

6 листопада на базі ліцею проходили змагання з волейболу серед працівників ПТНЗ. Усі команди в цьому році були сильними, тому боротьба за призові місця була жорсткою. Інтрига тривала до кінця змагань.

Перше місце виборола команда Колківського ВПУ. Наша команда здобула ІІ почесне місце, програвши лише переможцям! Найкращим гравцем турніру визнано нашого Прокопчука Сергія.


 За крок до дорослого життя

31.10.2014
За крок до дорослого життя

31 жовтня бібліотекарем ліцею Ганною Романівною Турик було проведено виховний захід для учнів ІІІ курсу та груп ТУ на тему «За крок до дорослого життя». Для отримання інформації з питань техніки пошуку роботи на зустріч з учнями була запрошена спеціаліст центру зайнятості Лариса Іванівна Каращук. Вона ознайомила присутніх з тим, як знаходити джерела, що містять інформацію про наявні вакансії, правильно складати резюме, спілкуватися з роботодавцем та справляти гарне враження на нього під час співбесіди.


 ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА

30.10.2014
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА

29 жовтня цього року на базі ліцею відбулося засідання обласної школи класного керівника Лісовецької К. Р. До навчального закладу прибули представники майже усіх професійно-технічних закладів області. Вони ознайомилися з системою виховної роботи в ліцеї, яку презентувала заступник директора з НВР Коленда Н. П., обговорили питання нормативно-правового забезпечення роботи класного керівника, особливості ведення та оформлення документації, поділилися досвідом виховної роботи з підлітками.


 Засідання обласної школи молодого викладача

29.10.2014
Засідання обласної школи молодого викладача

29 жовтня 2014 року на базі ліцею відбулося засідання обласної школи молодого викладача, на якому розглядались питання підвищення професійної майстерності молодих викладачів засобами методичної роботи.

Для гостей та викладачів ліцею провела відкритий урок на тему «Технологія оброблення поверхні рідкими шпалерами» викладач спецдисциплін Сахнік А.В.


 Змагання з міні-футболу - 2014

16.10.2014
Змагання з міні-футболу - 2014

З 6 по 16 жовтня на стадіоні ліцею проходили змагання з міні-футболу, в яких взяли участь всі навчальні групи. За результатами всіх матчів перше місце зайняла команда 3 групи, в складі якої грали Шилак Ростислав, Воробей Сергій, Лихач Іван, Верешко Олександр, Михальчук Олександр. ІІ місце зайняла команда групи №7 і ІІІ місце - команда групи № 22.

Кращим гравцем турніру визнано Васюка Ярослава.


 День працівника освіти - 2014

03.10.2014
День працівника освіти - 2014

3 жовтня в актовому залі відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти.

Щирі вітання адресували своїм наставникам ведучі свята учень групи №11 Полуйко Сергій та учениця групи №5 Случик Юлія. А учні під керівництвом вихователя гуртожитку Клімішин Г.В. та керівника гуртків Рокочука В.С. підготували святковий концерт. Зі сцени лунали пісні, звучали поетичні та сатиричні слова.


 День літніх людей 2014

01.10.2014
День літніх людей 2014

Щорічно, з 1991 року, відповідно до рішення Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У цей день більшість теле- і радіопрограм транслюють передачі з урахуванням смаків людей похилого віку. У нашій країні це свято зветься Днем літньої людини. День літньої людини - свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність.


 Бібліотека - золота скарбниця знань

30.09.2014
Бібліотека - золота скарбниця знань

30 вересня в бібліотеці Маневицького професійного ліцею був проведений виховний захід на тему «Неопалима Купина! Моя бібліотеко! Ти мудрість всіх віків, хранителька добра!».

Бібліотекар Ганна Турик запропонувала присутнім поринути у бездонну глибину людської мудрості, торкнутися до вічних таємниць, які заховані на сторінках багатьох тисяч книг.


 Козацькі забави - 2014

25.09.2014
Козацькі забави - 2014

Вже стало доброю традицією проведення «Козацьких забав» в ліцеї.

25 вересня учні десяти груп вишикувалися на стадіоні навчального закладу. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за Україну. А далі команди змагалися в естафетах «Стрибки в мішку», «Гопачок з набивним м’ячем». Найсильніші представники помірялися силою в армрестлінгу. Завершилися змагання перетягуванням канату. І, звичайно, після завершення свята всі змогли скуштувати куліш, ...


 ЗАКОН І ПІДЛІТОК

19.09.2014
ЗАКОН І ПІДЛІТОК

Часто підлітки здійснюють протиправні дії, які ведуть до притягання до відповідної міри відповідальності, передбаченої чинним законодавством, а також залишають негативний слід в автобіографії. Щорічно підлітками вчиняється більше 145 тис. злочинів, практично кожен п'ятий з них направляється для відбування покарання у вигляді позбавлення волі у виховні колонії. З метою недопущенні протиправних діянь серед учнів ліцею, 19 вересня відбулася виховна година з участю оперуповноваженого КМСД Маневицького РВ УМВС у Волинській області Очачі Ю.В. Юлія Володимирівна розповіла про стан злочинності серед неповнолітніх в Маневицькому районі та вказала на можливі наслідки вчинення правопорушень та злочинів.


 1 вересня – День Знань

01.09.2014
1 вересня – День Знань

Перше вересня – День знань. Саме в цей день, розпочинає свій хід до нових звершень і надбань навчальний рік. За традицією, в ліцеї було проведено святкову лінійку, в якій взяли участь учні, викладачі, майстри виробничого навчання та батьки. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-патротів на Сході України. Згадали прізвища хлопців Маневицького району, які віддали життя за незалежність нашої країни: Полінкевича Леоніда, бувшого учня ліцею Гринюка Володимира, Снітка Андрія, Приходька Володимира, Брика Дмитра, Деркача Олександра.


 Випускний - 2014

27.06.2014
Випускний - 2014

27 червня відбулася урочиста лінійка, присвячена випуску учнів ліцею.

В цьому році навчальний заклад підготував 151 представника робітничих професій. Серед випускників є учасники та переможці обласних конкурсів, олімпіад. Вони отримали дипломи управління освіти і науки. За високі результати з професійно-практичної підготовки нагороджені грамотами ліцею Бас Владислав, Хоцевич Максим, Коснюк Вікторія; за активну участь в громадському житті та художній самодіяльності - Павлюк Марія, ...


 Подбаймо про довкілля

05.06.2014
Подбаймо про довкілля

Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.

Учні гуртка "Юні екологи" Маневицького професійного ліцею провели акцію "Подбаймо про довкілля". Вони прибирали територію ліцею, окультурили зелені насадження. До акції долучилися і педагоги ліцею.


 Травневий зорепад

17.05.2014
Травневий зорепад

15-17 травня в м. Сквира Київської області проходив Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів «Травневий зорепад». Волинь на конкурсі представляв учень 4 групи нашого ліцею Клець Богдан. Справжнім хітом заходу стала пісня І. Поповича «Василина» у майстерному виконанні Богдана.


 День Перемоги - 2014

09.05.2014
День Перемоги - 2014

Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне з пам'яті людської, ніколи не відійде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.


 Огляд-конкурс театральних колективів

07.05.2014
Огляд-конкурс театральних колективів

7 травня на сцені Маневицького районного центру творчості дітей і юнацтва відбувся обласний огляд-конкурс театральних колективів. Літературно-драматичний гурток ліцею (керівник Сахнік Я.О.) представив глядачам уривок з твору Л. Костенко «Маруся Чурай». Результатом виступу стало зайняте ІІІ місце.


 Урок-пам’яті «Чорнобиль - чорний біль України»

25.04.2014
Урок-пам’яті «Чорнобиль - чорний біль України»

Минуло 28 рокiв, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей, i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув безслiдно, вiн став причиною багатьох інших трагедiй; вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.


 Кращий по професії

15.04.2014
Кращий по професії

Нещодавно в нашому ліцеї відбувся конкурс "Кращий по професії", в якому взяли участь учні групи №12 з професії "Столяр будівельний".

Метою заходу було виявлення підготовленого робітника.


 За здоровий спосіб життя. Ні – наркотикам!

21.03.2014
За здоровий спосіб життя. Ні – наркотикам!

«Як відомо, здоров’я – головна цінність в житті кожної людини і тому дбати про нього наш обов’язок», - з таких слів розпочалася зустріч учнів ліцею з лікарем-наркологом Тьохтою Ігорем Андрійовичем. Під час зустрічі лікар розповів про наркотичні речовини та їх вплив на підлітковий організм. Обговорювались найактуальніші проблеми молодих людей, які потрапили під наркотичну залежність. Ігор Андрійович розповів і про шкідливі звички, які є найпоширенішими серед молоді.


 Нас єднають думи Кобзаря

14.03.2014
Нас єднають думи Кобзаря

Тарас Шевченко – це вершинна парость родового дерева нашої нації і хранитель духу народного. Жоден поет світу не зрівняється з ним у величі своєї жертовної любові до свого народу. І ми приходимо до Тараса, як до української святині, щоб набратися снаги, пройнятися й причаститися великою вірою в правду між людьми і майбутнє України.


 Тематичний семінар органів учнівського самоврядування

17.02.2014
Тематичний семінар органів учнівського самоврядування

З метою вдосконалення роботи органів учнівського самоврядування управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрацій спільно зі Студентською радою при голові обласної державної адміністрації проводяться тематичні семінари. 17 лютого такий захід був проведений на базі Маневицького професійного ліцею. В ньому взяли участь представники нашого ліцею, Колківського вищого професійного училища, Любешівського технічного коледжу ЛНТУ.


 Тиждень будівельних професій - 2014

10.02.2014
Тиждень будівельних професій - 2014

Професія будівельника – це покликання, нескінчена творчість. Ця професія дуже важлива, цікава та перспективна, а головне шанована суспільством.

Саме з метою глибокого ознайомлення з основами будівельної справи, сучасними виробничими технологіями в нашому ліцеї було проведено тиждень будівельних професій.


 Єднайся, мій народе!

24.01.2014
Єднайся, мій народе!

20-24 січня 2014 року в Маневицькому професійному ліцеї проходили виховні заходи під гаслом «Єдність, свобода, демократія». В бібліотеці ліцею викладачем правознавства Сіліч Л. І. було проведено годину державності «Єднайся, мій народе!». Бібліотекар Турик Г. Р. зробила огляд літератури на тему «Українська держава крізь віки», а викладач історії Котик Н. В. організувала конкурс знавців історії «Шлях України до незалежності». Була випущена ліцейна газета, присвячена Дню Соборності та Свободи.


 Срібні дзвіночки

23.01.2014
Срібні дзвіночки

23 січня в Луцькому ВПУ проходив обласний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки», в якому приймали участь учні усіх ПТНЗ області. Наш навчальний заклад гідно представив учень 4 групи Клець Богдан, який виконав пісню «Василина».

Богдан здобув почесне І місце. Вітаємо його і щиро бажаємо успіхів на шляху популяризації української пісні та збереження духовної та пісенної скарбниці нашого народу.


 13 січня 2014 року відбулися педагогічні читання

13.01.2014
13 січня 2014 року відбулися педагогічні читання

13 січня 2014 року в ліцеї відбулися педагогічні читання на тему «Вплив сучасних інноваційних технологій на якість навчально-виховного процесу». Захід проведено з метою удосконалення професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи педагогічних працівників, поширення та впровадження у педагогічну практику кращого досвіду організації навчально-виробничої роботи в ліцеї.



www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.info



Яндекс.Метрика