Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

30 жовтня 2020 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Вакуліч Валерій Гордійович

30 жовтня

Дата: 2013-12-23

Доброта… Це те, до чого ми останнім часом звертаємось усе частіше. До дня Святого Миколая група активістів у складі учнів Пугач Лілії, Клеця Богдана, музичного керівника Рокочука В.С. і психолога Лозовик О.Д. вкотре відвідала районний будинок для літніх людей, що знаходиться в с. Ст. Чорторийськ з благодійним концертом.

Добром зігріте серце – вік не охолоне!

Неможливо передати словами ту радість в очах стареньких, з якою вони нас зустрічали. Ми подарували їм щирі вітання зі святом, гарні та душевні пісні. Вони, наче малі діти, тішились кожним словом, сказаним нами, кожним привітанням, кожною піснею.

Добром зігріте серце – вік не охолоне!

Часто кажуть, що для щастя багато не треба. Ми у цьому переконались, ще раз відвідавши мешканців будинку для літніх людей. Ми передали стареньким тепло наших сердець і щиро віримо, що воно зігріватиме їх ще довго-довго.

Хочеться щиро побажати всім – нехай душа людська не черствіє, нехай милосердною буде доля, нехай ніхто і ніколи не відчує себе покинутим і забутим!

Добром зігріте серце – вік не охолоне!

Творіть добро – і вам воно добром воздасться.

Прощайте – і простяться вам ваші гріхи.

Всміхайтесь – посмішка дарує людям щастя.

Любіть, бо на любові світ стоїть уже віки!

Оксана Лозовик, психолог
Маневицького професійного ліцею