Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Андріївські вечорниці - 2013 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Андріївські вечорниці - 2013

Дата: 2013-12-12

12 грудня, в переддень свята Апостола Андрія Первозданного, учні гуртожитку проводили Андріївські вечорниці, які перетворилися на веселе та колоритне дійство з жартами та сміхом.

Розпочали свято ведучі Кепа Аліна та Шуляк Марія, які звернулися до присутніх з вітальними словами, повідали гостям про історію свята, необхідність збереження народних традицій, звичаїв та обрядів.

Андріївські вечорниці

Прийняла вечорниці дбайлива господиня Лихач Аня. Як і годиться, першими до оселі завітали дівчата із дзвінкими піснями. Очікуючи парубків-односельців вони взялися до вишивання. Згодом з гучними та веселими піснями до них завітали й парубки (Іванісік Юрій, Герман Ігор, Римарчук Василь, Клець Богдан), які принесли неабияку радість дівчатам.

Андріївські вечорниці

Найурочистіший етап свята – обряд «Кусання калити» – символа Сонця, щастя, достатку, добробуту та надії. Старший парубок запрошував дівчат кусати калиту. Не забули дівчата й про ворожіння, які перейняли від своїх бабусь та матерів: на скриньку, на чоботи та інше. Особливо цікавим та дотепним виявилося гадання на «андрійчики», де головним героєм стала весела собака (у виконанні Харитонова Андрія).

Наші господиньки показали не лише вміння відроджувати традиції, а й кулінарне мистецтво, почастувавши глядачів та учасників святкового дійства смачненькими вареничками.

Андріївські вечорниці
Андріївські вечорниці
Андріївські вечорниці
Андріївські вечорниці

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика