7 грудня 2016 р.

Хлопці у нас найкращі!

Дата: 2013-12-13

В Маневицькому професійному ліцеї відбувся конкурс «Містер ліцею-2013», де обирали найрозумнішого, найсильнішого, найкмітливішого і взагалі най, най, най… кращого серед усіх учнів.

Конкурсанти, а саме Нестерук Павло, Клець Богдан, Кобрин Богдан, Герман Ігор, Тюхтей Богдан, Брисюк Олег, Лисиця Віталій, Лісовецький Олег, Матвійчук Дмитро, Хлистов Вадим, дивували своїми прекрасними виступами. Цього року наші хлопці показували свої кулінарні здібності, відповідали на цікаві, а іноді й каверзні, питання, освідчувались у коханні, співали, малювали, були акторами. Кожний з учасників зміг проявити себе у всій красі. Усі вони були чимось схожі, але в той же час мали свою родзинку, неповторність…

Містер ліцею-2013

Глядачі шаленіли від захоплення, зал зривався оплесками після кожного номеру. Звичайно, кожен мав своїх улюбленців-фаворитів і міг проголосувати за нього за допомогою оплесків.

Почесним гостем, а заодно і членом журі, була Очача Ю.В., старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей, капітан міліції.

Концерт тривав 2 години, але промайнув ніби за одну мить.

Містер ліцею-2013

Найбільш хвилюючим моментом було підведення підсумків і оголошення результатів. І ось конкурсанти – вишукані, мужні, галантні, вишикувались на сцені. Серця завмирали в очікуванні. Справедливе журі представило безліч номінацій. Жоден з учасників не лишився без привітань і подарунків. А «Містером ліцею - 2013» визнано Клеця Богдана, учня І курсу, якого нагороджувала Очача Ю.В. від імені Маневицького райвідділу внутрішніх справ і вручила цінний подарунок. Зал вітав переможця шаленими оплесками й оваціями.

Містер ліцею-2013

Конкурс «Містер ліцею - 2013» був дуже цікавим та захоплюючим. Наші хлопці ще раз довели, що вони є мужніми, сильними, романтичними та надійними, на їхнє міцне плече можна опертися, отримати надійний захист та допомогу в складних ситуаціях.

Ми щиро вітаємо всіх учасників. У них велике майбутнє, тож нехай їм щастить у житті. Будьте завжди впевнені у собі та своїх можливостях!

А я в черговий раз можу сказати – хлопці у нас найкращі!

Лозовик О.Д., психолог ліцею