7 грудня 2016 р.

Дата: 2013-11-21

Нарешті ми дочекалися традиційного конкурсу художньої самодіяльності «Алло, ми шукаємо таланти»! В цьому році він був присвячений Міжнародному дню студента.

21 листопада в актовій залі ліцею панували веселі посмішки та оплески глядачів – головне підтвердження успіху на сцені. Художні номери у виконанні наших учнів нікого не залишили байдужими.

Напевно, найуважнішими глядачами концерту були шановні представники журі у складі Коленди Н.П., Рокочука В.С. та Копарчук О.В.

Конкурс художньої самодіяльності

Концертна програма була насичена різноманітністю жанрів: поетичні номери змінювалися чаруючими звуками пісень, сольний виступ на гітарі переплітався із запальним танцем та веселими жартами ведучих - Лозовик О. і Нестерука П.

Конкурс художньої самодіяльності

Концерт пройшов на одному подиху! Дякуємо учасникам, які не зважаючи на втому від занять, віддалися повністю одній меті – подарувати свято своїм глядачам.

І звичайно, всім було цікаво взнати переможців конкурсу.

Конкурс художньої самодіяльності

Журі розподілило місця таким чином:

В пісенній номінації:

• І місце присуджено Клецю Богдану (4 гр.);
  • ІІ місце поділили Пугач Ліля (5 гр.) і Величко Віталій (2 гр.);
  • ІІІ місце поділили Нестерук Павло (11гр.), Федорчук Дмитро (21гр.) і тріо 4 групи у складі Клеця Богдана, Гончарова Михайла і Кобрини Богдана.
Конкурс художньої самодіяльності

В поетичній номінації переможцем визнано ученицю 5 групи Пугач Лілію.

Приз глядацьких симпатій отримали дівчата 5 групи.