3 грудня 2016 р.

Дата: 2013-11-22

Що таке філософія природного права? Таку тему обговорили учні ліцею 22 листопада на засіданні клубу «Правовик». Члени клубу Хлистов Вадим, Шуляк Марія, Пугач Лілія, Лошак Юлія, Бейда Настя, Мордач Владислав, Паламар Павло дослідили концепцію природного права у творчості мислителів Нового часу. Цікаво і змістовно доповідачі розкрили питання феномену «природного права» в поглядах С. Оріховського-Роксолани, Г. Грація, Д. Локка, Г.Сковороди, Б. Спінози.

Філософія природного права

Про християнський гуманізм, який утверджує розуміння людини, яка створена «на образ і подобу Божу» розповів священик місцевого храму Київського патріархату отець Михайло. У своєму виступі він велику увагу звернув на питанні духовної сутності людини.

Філософія природного права

«Концепція природного права в наш час актуалізується в умовах побудови правової держави, в основі якої – поглиблена увага до захисту прав людини», – такий підсумок зробила керівник клубу Сіліч Л.І.

Філософія природного права

Цікавою була форма проведення заходу: це і презентація, відеосюжети, змістовні виступи учнів.