3 грудня 2016 р.

Веселі старти - листопад 2013

Дата: 2013-11-20

20 листопада у спортивному залі ліцею відбулися змагання «Веселі старти» між командами учнів, які проживають у гуртожитку. Від поверхів були представлені команди з 6 учнів. До складу команд увійшли:

• ІІІ поверх - Марія Шуляк (капітан), Случик Марія, Лихацький Ярослав, Намонюк Андрій, Ісінчук Валерій та Римарчук Василь;
  • ІV поверх - Пугач Лілія (капітан), Лошак Юлія, Винарський Василь, Клець Богдан, Концевич Роман, Янюк Олександр;
  • V поверх - Лихач Аня (капітан), Пилипчук Оксана, Решетицький Іван, Пилипчук Іван, Ткачук Іван, Мохнар Іван.
ВЕСЕЛІ СТАРТИ

Конкурсна програма змагань складалася з 8 етапів, які учасники з легкістю подолали. У конкурсах учні проявляли спритність, цілеспрямованість і завзятість, демонструючи сильний командний дух. Завершальним етапом конкурсної програми стало підбиття підсумків, де були визначені переможці змагань. Першість серед своїх суперників зайняла команда ІV поверху. Усі учасники змагань були нагороджені солодощами.

ВЕСЕЛІ СТАРТИ