7 грудня 2016 р.

Обласна методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи, практичних психологів ПТНЗ

Дата: 2013-11-19

19 листопада на базі ліцею відбулася обласна методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи, практичних психологів ПТНЗ на тему «Психосоціальний супровід правовиховної роботи в ПТНЗ». Відкрили засідання директор НМЦ ПТО у Волинський області Парфенюк З.І. та директор ліцею Халик В.П.

Обласна методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи

Під час проведення круглого столу обговорювалося питання спільної роботи соціально-психологічних служб ПТНЗ, правоохоронних органів, соціальних служб сім’ї, дітей та молоді щодо попередження правопорушень серед учнів ПТНЗ. Перед учасниками виступили методист НМЦ ПТО Зиміна В.О., начальник служби у справах дітей Маневицької держадміністрації Скороход Н.М., старший о/у КМСД Маневицького РВ УМВС України у Волинській області капітан міліції Очача Ю.В. У обговоренні даного питання прийняли участь заступники директорів з навчально-виховної роботи Луцького центру ПТО, Луцького ВПУ будівництва і архітектури. Соціальний педагог ДПТНЗ Луцького ВПУ, практичні психологи Володимир-Волинського ВПУ і Старовижівського професійного ліцею поділилася досвідом з проведення роботи з батьками щодо профілактики правопорушень та девіантної поведінки учнів.

Обласна методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи

Під час перерви учасники мали змогу познайомитися з психологічними газетами з тематики секції, яку підготували практичні психологи навчальних закладів.

Потім відбувся психотренінг «Причини і фактори скоєння злочинів підлітками», який провела психолог Маневицького ліцею Лозовик О.Д. Оксана Дмитрівна з’ясувала думку дітей про фактори, які сприяють розвитку злочинності. Учні схематично зобразили життєві шляхи, які ведуть до щасливого майбутнього або порушення закону. Особливо всім присутнім сподобалися думки, які висловлював протягом тренінгу учень групи 11 Нестерук Павло.

Обласна методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи

Підсумувала роботу обласної секції директор НМЦ ПТО Парфенюк Зоя Іванівна. Спільними зусиллями учасники прийняли рішення засідання обласної секції.

Обласна методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи

Завершився семінар оглядом матеріальної бази ліцею.