22 лютого 2017 р.

24 лютого

Загальноліцейні батьківські збори 2013 року

Дата: 2013-11-10

10 листопада в нашому закладі були проведені загальноліцейні батьківські збори. Директор ліцею В.П. Халик розповів присутнім батькам про особливості та результати навчально-виховного процесу, про досягнення колективу та проблеми у виховній роботі. Багато уваги було приділено шкідливим звичкам, які мають учні, та звернуто увагу на недоліки родинного виховання.

Психолог ліцею О.Д. Лозовик розповіла батькам як налагоджувати стосунки із дітьми, на що звертати увагу, коли діти перебувають у підлітковому віці. Батькам і дітям було показано відеофільми про шкідливість алкоголю та тютюнопаління, а також переглянуто презентацію про життя навчального закладу та його учнів.

В другій частині зборів батьки спілкувалися з класними керівниками та майстрами виробничого навчання, ознайомились з навчально-матеріальною базою ліцею.

Загальноліцейні батьківські збори - 2013