4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Дата: 2013-10-28

З 28 жовтня по 1 листопада в ліцеї проходив тиждень професії „Тракторист”.

Розпочався тиждень з випуску тематичної стіннівки „Юний механізатор”, в якій були опубліковані матеріали про особливості професії, цікаві історичні факти та вислови про професію.

Тиждень професії „Тракторист”

Професія тракториста потрібна і шанована людьми. Вона має давнє минуле. Учні гр. №1 (2 курс) провели пошукову роботу про історію тракторобудування і презентували її у вигляді усного журналу під одноіменною назвою. Було відтворено історичні кроки світового і вітчизняного тракторобудування від створення першого трактора до сьогоднішніх потужних енергетичних тракторів.

Продовженням тижня став конкурс професійної майстерності, в якому взяли участь команди 2-го і 3-го курсів. Він проходив у два тури. В першому турі, теоретичному, учні показали свої знання з будови трактора, та правил дорожнього руху. Кращими знавцями виявилася команда гр.№11 (3-й курс) у складі Тимченка Р., Смічика В., Сачка О., Нестерука П.

Тиждень професії „Тракторист”

Другий тур, практичний, проходив на навчальному полігоні. Учні змагалися на краще виконання таких вправ: рушання трактором з місця, рух по прямій, рух змійкою, вісімкою, заїзд заднім ходом трактора у ворота. В даному турі і в загальному підсумку першість виборола команда 2-го курсу (гр. №1) у складі Савчука В., Кубського Д., Янка М., Матвіюка Т.

За результатами особистого заліку кращим за професією став учень 2-го курсу Матвіюк Тарас.

Тиждень професії „Тракторист”

Заключним акордом тижня професії “Тракторист” був виховний захід „Геній – є терпіння”, підготовлений викладачем Лісовецькою К. Р. Присутні мали змогу познайомитися з геніальним творцем Леонардо да Вінчі, його технічними винаходами, кресленнями, розрахунками, які були використані та втілені в життя людьми.