4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Місячник професії “Водій автотранспортних засобів (категорії В, С)”

Дата: 2013-05-07

У квітні в ліцеї відбувся місячник професії “Водій автотранспортних засобів (категорії В, С)”. Особливо цікавим був конкурс професійної майстерності серед учнів. Виборювали звання кращого за професією учні групи № 6. Змагалися дві команди – «Динамо» (Онуфрійчук Юрій (капітан), Гамула Роман, Савчук Роман, Намонюк Сергій) та «Турбо» (Мельник Іван (капітан), Боришкевич Максим, Ковердюк Іван, Назарчук Микола).

Конкурс проходив у два тури. У першому, теоретичному, турі учні показали свої знання з будови автомобіля, правил дорожнього руху. Вони розпізнавали деталі автомобіля, їх марки, дорожні знаки, знаходили правильні рішення в дорожніх ситуаціях. Обидві команди показали високу ерудицію, та все ж, з відривом всього 0,5 бала перемогла команда «Турбо».

Другий тур конкурсу проходив на навчальному полігоні. Конкурсанти показували свої вміння та навички з водіння автомобіля. Вони виконували вправи на вантажному (ГАЗ-53) та легковому (ВАЗ-2107) автомобілях. Проте, від ока компетентного журі не пройшла мимо жодна найменша помилка учасників. Після ретельного оцінювання журі переможцем знову стала команда «Турбо» з перевагою у 2 бали.

В особистому заліку звання «Кращий за професією» виборов Ковердюк Іван.

В рамках місячника також був проведений виховний захід для учнів ліцею, організований викладачем спецдисциплін Лісовецькою К. Р. на тему «Чорна тінь фаетона». Основний акцент був зроблений на дотриманні правил дорожнього руху водіями, оскільки їх порушення найчастіше призводить до аварій на дорогах. Глядачі дізналися про статистику дорожньо-транспортних пригод в Україні, побачили на слайдах та відеороликах жахливі наслідки необережної поведінки водіїв за кермом. Тому, кожен, хто хоче стати водієм, повинен не тільки здобути водійські навики, а ще й бути відповідальною, розважливою, дисциплінованою людиною.

Місячник професії “Водій автотранспортних засобів (категорії В, С)”