4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Тиждень іноземної мови - 2013

Дата: 2013-03-15

З 11 по 15 березня у ліцеї проходив тиждень іноземної мови. Під час його проведення учні ліцею мали змогу ближче познайомитися з традиціями, котрих дотримуються при дворі британської королеви, взяти участь у вікторині "Чи знаєте ви Великобританію?", ознайомитися з цікавою інформацією про принцесу Діану, Білла Гейтса та Мадонну у випуску стінгазети "Self-Made People of English-Speaking Countries".

На завершення тижня у бібліотеці відбувся виховний захід - усний журнал "Багаті та знамениті англомовного світу". Перегорнувши його сторінки, присутні дізналися багато нового та цікавого про відомих англійців та американців, які поставили перед собою велику мету – стати успішними – і досягли її. Спільним у біографіях Томаса Едісона, Генрі Форда, Чарлі Чапліна, Уолтера Діснея та Марка Цукерберга, про яких розповідалося, є той факт, що практично всі вони походили з небагатих родин, а завдяки своїй працелюбності, наполегливості, важкій праці, величезному бажанню досягти мети, своїм захопленням, котрі перетворювали щоденну роботу у цікаве дослідження, стали успішними, відомими на весь світ і багатими. Глядачам також були продемонстровані уривки з фільму "Золота лихоманка" за участю геніального актора Чарлі Чапліна. І учні, і дорослі, присутні на виховному заході, мали змогу на кілька хвилин повернутися у дитинство, переглянувши мультфільм "Нове авто Мікі-Мауса", створений компанією Уолта Діснея.

Інформація, отримана під час проведення виховного заходу, все почуте та побачене спонукало учнів до роздумів про те, що і як робити у своєму житті. Висновок з історй життя відомих людей, котрі були розказані на сторінках усного журналу, можна зробити один: щоб досягти чогось у своєму житті, потрібно мати мрію, велику і світлу, і робити все можливе і неможливе для її здійснення.

Тиждень іноземної мови