Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Благодійний концерт - 2013 

Сьогодні:
22 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Благодійний концерт - 2013

Дата: 2013-03-05

Вже доброю традицією стають благодійні концерти, з якими працівники і учні ліцею приїжджають до районного будинку для літніх людей, що в с. Ст. Чорторийськ. Ось і 5 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, аматорський колектив, у складі музичного керівника Рокочука В.С., Приходько К., Нестерука П., Лозовик О.Д., Копарчук А.В., відвідав мешканців цього закладу, щоб привітати їх з наступаючим святом. Тут проживають в основному старенькі бабусі, а колектив працівників майже весь жіночий, тому всі присутні були особливо вдячні за такий подарунок.

Було сказано багато вітальних слів і слів вдячності. Ми бачили розчулені очі у всіх присутніх, ми піднімали їхній настрій і втішались посмішками на їхніх обличчях. Почуття, які переповняли нас неможливо передати словами. Ми ще раз переконались, що іноді людям не треба дорогих подарунків, а достатньо просто доброї справи, щирого слова, теплої посмішки.

Повірте, не тільки їм тепліше від цього, а й власна душа від цього радіє! Нехай душі людської криниця ніколи не висихає і не черствіють наші серця!

Благодійний концерт

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика