4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Інтелектуально-філологічна гра “Барви рідного слова”

Дата: 2013-02-27

Людина може володіти багатьма мовами, але найкраще, найдосконаліше повинна знати рідну мову, завдяки якій ми можемо порозумітися, передати свої почуття, переживання. Нещодавно в ліцеї відбувся мовний турнір між командами «Дивослово» і «Ерудит», який підготувала і провела бібліотекар ліцею Ганна Турик. Вшановуючи рідну мову, учні демонстрували свої знання у конкурсах «Розминка» (добери потрібне слово із двох запропонованих), «Заморочки із бочки», «Кожний за себе» (доповніть народну мудрість), підбирали синоніми, антоніми до поданих слів, складали, дотримуючись мовленнєвого етикету, ланцюжки ввічливих слів подяки, підтримки, співчуття, пояснювали значення фразеологізмів, прикрашали мовний віночок компліментами рідній мові. У перервах між конкурсами звучали поезії, гуморески, пісні про рідну мову. Учні переглянули презентацію та відео «Рідна мова – мова єднання».

Інтелектуально-філологічна гра “Барви рідного слова”