3 грудня 2016 р.

Тиждень військово-патріотичного виховання в ліцеї

Дата: 2013-02-21

Нещодавно в ліцеї був проведений тиждень військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Учні змагались на першість ліцею з гирьового спорту, де найкращі результати показали Борщевич Максим (група № 6), Брик Павло (група № 22), Радчук Микола (група № 13), по стрільбі з пневматичної зброї, де переможцями стали в командному заліку групи № 23 (1 місце), № 22 (2 місце), № 12 (3 місце).

А під час проведення військово-спортивного свята «Стати в стрій» глядачі стали свідками захоплюючих змагань з військово-прикладних видів спорту серед учнів ліцею. Переможцями стали учні 11 групи. Змагання вимагали від майбутніх захисників Вітчизни благородної і чесної боротьби, згуртованості, сили, влучності, витривалості і взаємовиручки.

А заключним етапом тижня була виховна година, присвячена Дню захисника Вітчизни, де звучали привітання із цим всенародним святом, побажання міцного здоров’я, завжди безхмарного неба над рідною землею, родинного благополуччя, добра і щастя. І хочеться вірити, що відродяться козацька слава, дух лицарства у генах нових поколінь, і вони будуть гідними продовжувачами славних традицій наших предків.

Андрій Турик,
викладач предмета