4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Обговорюємо інновації в оцінюванні

Дата: 2013-02-26

26 лютого відбулося засідання методичної комісії ПП професій механізації. Голова методичної комісії провела дискусію на тему „Інновації в оцінюванні навчальної діяльності учнів”. Члени методкомісії за участю методиста та старшого майстра обговорили питання стратегії, принципів оцінювання та їх сутності, види та методи оцінювання, планування процедури оцінювання та розробки шкали оцінювання. Особливу увагу приділили розробці тестових завдань, а також вимогам до розробки екзамену.

Методист Щибор В.Я. ознайомила з новим підходом в оцінюванні – впровадження накопичувальної системи навчальних досягнень, яка отримала назву портфоліо. Також звернула увагу на форми оцінювання навчальної діяльності учнів з використанням методу проектів.

Викладач Книш П. М. поділився досвідом щодо оцінювання навчальних досягнень учнів, виступивши з доповіддю „Оцінювання навчальної діяльності учнів – важливий компонент навчального процесу”.

Були заслухані творчі звіти педагогів, які атестуються – майстрів виробничого навчання Кубая Л. В. і Музичука М.П., які розказали про свої досягнення в педагогічній діяльності за звітний період. Вони отримали позитивні відгуки від старшого майстра та колег.

Обговорюємо інновації в оцінюванні