Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Новини за 2013 рік 

Сьогодні:
23 вересня 2021 р.

День Народження в цьому місяці:

Панько Володимир Степанович

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня


Новини ліцею за 2013 рік

 Новий рік в ліцеї!

28.12.2013
Новий рік в ліцеї!

Веселим новорічним шоу «Новорічна фабрика зірок-2014» проводжали в ліцеї рік, що минав.

Кажуть, що в старому році слід залишати всі негаразди, а з собою взяти лише радість і щастя. Так зробили і ми. І не лише взяли з собою, а й подарували всім, хто завітав на шоу. Зі сцени лунали новорічні пісні, гумор, різдвяні віншування від учасників літературно-драматичного гуртка.


 Добром зігріте серце – вік не охолоне!

23.12.2013
Добром зігріте серце – вік не охолоне!

Доброта… Це те, до чого ми останнім часом звертаємось усе частіше. До дня Святого Миколая група активістів у складі учнів Пугач Лілії, Клеця Богдана, музичного керівника Рокочука В.С. і психолога Лозовик О.Д. вкотре відвідала районний будинок для літніх людей, що знаходиться в с. Ст. Чорторийськ з благодійним концертом.


 Містер ліцею - 2013

13.12.2013
Містер ліцею - 2013

В Маневицькому професійному ліцеї відбувся конкурс «Містер ліцею-2013», де обирали найрозумнішого, найсильнішого, найкмітливішого і взагалі най, най, най… кращого серед усіх учнів.

Конкурсанти, а саме Нестерук Павло, Клець Богдан, Кобрин Богдан, Герман Ігор, Тюхтей Богдан, Брисюк Олег, Лисиця Віталій, Лісовецький Олег, Матвійчук Дмитро, Хлистов Вадим, дивували своїми прекрасними виступами.


 Андріївські вечорниці - 2013

12.12.2013
Андріївські вечорниці - 2013

12 грудня, в переддень свята Апостола Андрія Первозданного, учні гуртожитку проводили Андріївські вечорниці, які перетворилися на веселе та колоритне дійство з жартами та сміхом.

Розпочали свято ведучі Кепа Аліна та Шуляк Марія, які звернулися до присутніх з вітальними словами, повідали гостям про історію свята, необхідність збереження народних традицій, звичаїв та обрядів.


 Філософія природного права

22.11.2013
Філософія природного права

Що таке філософія природного права? Таку тему обговорили учні ліцею 22 листопада на засіданні клубу «Правовик». Члени клубу Хлистов Вадим, Шуляк Марія, Пугач Лілія, Лошак Юлія, Бейда Настя, Мордач Владислав, Паламар Павло дослідили концепцію природного права у творчості мислителів Нового часу. Цікаво і змістовно доповідачі розкрили питання феномену «природного права» в поглядах С. Оріховського-Роксолани, Г. Грація, Д. Локка, Г.Сковороди, Б. Спінози.


 Конкурс художньої самодіяльності

21.11.2013
Конкурс художньої самодіяльності

Нарешті ми дочекалися традиційного конкурсу художньої самодіяльності «Алло, ми шукаємо таланти»! В цьому році він був присвячений Міжнародному дню студента.

21 листопада в актовій залі ліцею панували веселі посмішки та оплески глядачів – головне підтвердження успіху на сцені. Художні номери у виконанні наших учнів нікого не залишили байдужими.

Напевно, найуважнішими глядачами концерту були шановні представники журі у складі Коленди Н.П., Рокочука В.С. та Копарчук О.В.


 Веселі старти - листопад 2013

20.11.2013
Веселі старти - листопад 2013

20 листопада у спортивному залі ліцею відбулися змагання «Веселі старти» між командами учнів, які проживають у гуртожитку. Від поверхів були представлені команди з 6 учнів...


 Обласна методична секція заступників директорів з НВР

19.11.2013
Обласна методична секція заступників директорів з НВР

19 листопада на базі ліцею відбулася обласна методична секція заступників директорів з навчально-виховної роботи, практичних психологів ПТНЗ на тему «Психосоціальний супровід правовиховної роботи в ПТНЗ». Відкрили засідання директор НМЦ ПТО у Волинський області Парфенюк З.І. та директор ліцею Халик В.П.


 Загальноліцейні батьківські збори - 2013

10.11.2013
Загальноліцейні батьківські збори - 2013

10 листопада в нашому закладі були проведені загальноліцейні батьківські збори. Директор ліцею В.П. Халик розповів присутнім батькам про особливості та результати навчально-виховного процесу, про досягнення колективу та проблеми у виховній роботі. Багато уваги було приділено шкідливим звичкам, які мають учні, та звернуто увагу на недоліки родинного виховання.


 Військова служба за контрактом

06.11.2013
Військова служба за контрактом

6 листопада 2013 року в бібліотеці Маневицького професійного ліцею відбулася зустріч учнів 11 та 6 груп з головним спеціалістом Маневицько-Любешівського об’єднаного військового комісаріату Борисюком Геннадієм Олександровичем та офіцером по роботі з особовим складом 80-го аеромобільного полку міста Львова капітаном Сегейдою Романом Степановичем.


 Тиждень професії „Тракторист”

28.10.2013
Тиждень професії „Тракторист”

З 28 жовтня по 1 листопада в ліцеї проходив тиждень професії „Тракторист”.

Розпочався тиждень з випуску тематичної стіннівки „Юний механізатор”, в якій були опубліковані матеріали про особливості професії, цікаві історичні факти та вислови про професію.


 Вечір знайомств

17.10.2013
Вечір знайомств

17 жовтня 2013 року в гуртожитку Маневицького професійного ліцею відбувся вечір знайомства з першокурсниками. Ведучі свята Клець Богдан та Пугач Лілія представили першокурсників дружній гуртожицькій сім’ї. Було проведено багато цікавих конкурсів, звучали веселі пісні у виконанні першокурсників.

Приємним сюрпризом для мешканців гуртожитку стала кульмінація святкового вечора – дискотека.


 Дари осені - 2013

15.10.2013
Дари осені - 2013

15 жовтня відбувся конкурс «Дари осені». Учні груп підготували цікаві композиції з квітів, фруктів, овочів та іншого природного матеріалу. Свою фантазію і майстерність втілив у композицію «Господарство на узліссі» учень 22 групи Іванісік Юрій.


 Козацькі забави - 2013

14.10.2013
Козацькі забави - 2013

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. Тому вже стало доброю традицією проводити в ліцеї саме в цей день «Козацькі забави». Хоча зранку йшов дощ, це не стало на заваді, щоб відміняти змагання. І природа відчула це… «Козацькі забави» відбулися! Команди всіх груп змагалися в різних естафетах. Але найкращим для всіх учасників став останній конкурс – приготування кулішу на вогнищі. Це і стало кульмінацією свята. Куліш у всіх груп видався на славу!


 Знай права і вмій їх виконувати

10.10.2013
Знай права і вмій їх виконувати

П’ятий рік в ліцеї працює клуб "Правовик", метою якого є проведення правовиховної роботи серед учнівської молоді. 10 жовтня клуб відкрив новий сезон інформаційною годиною «Знай права і вмій їх виконувати». Керівник клубу Сіліч Любов Іванівна провела роз'яснення подій, що сталися під час футбольного матчу Україна-Сан-Марино на стадіоні «Арена Львів»; ознайомила учнів з вимогами до поведінки болільників, волонтерів під час спортивних змагань. На засіданні було обговорено ряд питань щодо порушень поведінки учнів в громадських місцях та в учнівському колективі.


 Бібліотечний урок в Маневицькому професійному ліцеї

08.10.2013
Бібліотечний урок в Маневицькому професійному ліцеї

Готуючись до обласного конкурсу на кращий бібліотечний урок в системі ПТНЗ 8 жовтня бібліотекарем Ганною Романівною Турик було проведено урок на тему «Довідкові видання та їх види».

Основне завдання уроку – поглибити знання учнів про довідкову літературу, розвивати вміння користуватися нею для оперативного пошуку інформації. Було створено три творчі групи учнів, кожна з яких мала конкретні завдання випереджального характеру.


 Професійне свято працівників освіти

04.10.2013
Професійне свято працівників освіти

Напередодні професійного свята працівників освіти в ліцеї відбувся урочистий концерт. Учні 4, 5, 11, 22 груп під керівництвом вихователів гуртожитку підготували насичену та цікаву програму. На концерті були представлені різні номери художньої самодіяльності. Особливо захоплюючим став виступ Вєрки Сердючки у виконанні учня 4 групи Клеця Богдана. Кульмінацією свята став запальний танець флешмоб.


 Виховна година "Математика - це життя"

27.09.2013
Виховна година "Математика - це життя"

27 вересня в ліцеї проведено виховну годину "Математика - це життя", присвячену 121 річниці з дня народження видатного волинянина - геніального українського математика Михайла Пилиповича Кравчука, академіка АН УРСР, наставника конструктора реактивних авіадвигунів Архипа Люльки і коструктора космічних кораблів Сергія Корольова.


 Веселі старти - вересень 2013

26.09.2013
Веселі старти - вересень 2013

25 вересня на спортивному майданчику ліцею пройшли змагання «Веселі старти» між учнями 11 і 13 груп. Спочатку відбулося привітання команд, потім учасники змагалися у вмінні піднімати гирю, підтягуватися на перекладині, перетягувати канат, дружньо долати естафети. У результаті перемогла команда групи № 11.


 Загальноліцейна лінійка 25 вересня 2013 року

25.09.2013
Загальноліцейна лінійка 25 вересня 2013 року

25 вересня на загальноліцейній лінійці старший о/у КМСД Маневицького РВ УМВС України у Волинській області капітан міліції Очача Ю.В. вручила нагороди учням ліцею Зіничу Богдану, Хацеру Богдану, Шилаку Ростиславу, Лисиці Віталію за зайняте III місце в обласних змаганнях із мініфутболу.


 1 вересня 2013 року - День знань

01.09.2013
1 вересня 2013 року - День знань

1 версня в ліцеї відбулася святкова лінійка, присвячена Дню знань. Теплими словами привітали присутніх, а особливо першокурсників, із початком нового навчального року директор районного центру зайнятості Корольчук Ю.М., класний керівник групи 22 Книш Г.Г., мама першокурсника Вегера Г.С. На лінійці директор Халик В.П. вручив грамоту методисту Щибор В.Я. та кращим учням ліцею. Після лінійки відбулася зустріч учнів I курсу з адміністрацією ліцею.


 Відкритий урок в/н з професії “Штукатур”

07.06.2013
Відкритий урок в/н з професії “Штукатур”

7 червня 2013 року відбувся відкритий урок виробничого навчання з професії “Штукатур” на тему “Заробляння швів між листами гіпсокартону з використанням самоклеючої стрічки”.

Урок проводив майстер виробничого навчання Вершков С.В. з учнями групи №3.

В процесі проведення уроку використовувались сучасні матеріали, з допомогою яких заробляються шви між листами гіпсокартону.


 Свято профтехосвіти

31.05.2013
Свято профтехосвіти

31 травня працівники ліцею взяли участь у щорічному обласному Святі профтехосвіти, яке відбулося у обласному центрі. Майстри виробничого навчання Сахнюк А. Л., Лучкевич В. Ф., Чайка В. В. та їх вихованці представили на виставку-продаж виготовлені у ліцейній майстерні меблі та столярні вироби.

Найбільшим попитом серед відвідувачів виставки користувалися вироби з дерева: столи, лавки, стільці, табуретки, підставки для квітів, ...


 Ти у віках, Велика Перемого!

09.05.2013
Ти у віках, Велика Перемого!

8 травня в актовому залі відбувся виховний захід «Ти у віках, Велика Перемого!». На святі своїми спогадами про війну 1941-1945 років поділився ветеран Великої Вітчизняної війни Бабич Гаврило Іванович.

9 травня колектив ліцею прийняв участь в святкуванні 68-річниці Великої Перемоги в райцентрі.


 Місячник професії “Водій автотранспортних засобів”

07.05.2013
Місячник професії “Водій автотранспортних засобів”

У квітні в ліцеї відбувся місячник професії “Водій автотранспортних засобів (категорії В, С)”. Особливо цікавим був конкурс професійної майстерності серед учнів. Виборювали звання кращого за професією учні групи № 6. Змагалися дві команди – «Динамо» (Онуфрійчук Юрій (капітан), Гамула Роман, Савчук Роман, Намонюк Сергій) та «Турбо» (Мельник Іван (капітан), Боришкевич Максим, Ковердюк Іван, Назарчук Микола).


 Чорнобиль - біль України

26.04.2013
Чорнобиль - біль України

26 квітня – День Пам’яті Чорнобильської трагедії. У цей день в ліцеї було проведено виховну годину «Поріс чорнобилем Чорнобиль, бідою нашою поріс», яку підготувала і провела викладач біології Клімішин Г.В.


 28 квітня - Всесвітній день охорони праці

19.04.2013
28 квітня - Всесвітній день охорони праці

19 квітня 2013 року в актовій залі ліцею відбувся виховний захід з нагоди національного Дня охорони праці, який щороку відзначається в Україні та країнах світу 28 квітня.

Інженер з охорони праці Шаповаленко В.В. ознайомив присутніх з основними причинами виробничого травматизму та захворювань.

До уваги представлені відеофільм “Основні вимоги охорони праці на виробництві” та фотоальбом “Порушення вимог охорони праці”.


 Творчий звіт художньої самодіяльності

11.04.2013
Творчий звіт художньої самодіяльності

11 квітня відбувся звітний концерт учасників художньої самодіяльності ліцею. Прозвучали пісні у майстерному виконанні Катерини Приходько, Сергія Крачка, Павла Нестерука, Володимира Чайки, козацького гурту, вокальної групи дівчат, учасників студії «Соліст». Гумореску Остапа Вишні та уривок з поеми «Катерина» Тараса Шевченка виконав призер обласних конкурсів Кулай Богдан.


 Засідання обласної секції викладачів природничих ...

27.03.2013
Засідання обласної секції викладачів природничих ...

27 березня на базі ліцею відбулося засідання обласної секції викладачів природничих предметів, яке було присвячене організації навчальної роботи на уроці зі слабкими учнями. Учасники засідання, під керівництвом методиста НМЦ ПТО Лілії Мамчур, опрацювали теоретичні основи методики викладання та структури уроків природничих предметів, орієнтованих на слабкого учня. Гості та педагоги ліцею отримали психологічні поради від психолога Оксани Лозовик щодо методів роботи з учнями, які мають початковий і середній рівень навчальних досягнень.


 Всесвітній день боротьби з туберкульозом

22.03.2013
Всесвітній день боротьби з туберкульозом

У 1993 році ВООЗ оголосила туберкульоз національним лихом, а день 24 березня Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом.

В Україні, згідно з Указом Президента України № 290 від 22 березня 2002 року, також встановлений Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз, який відзначається щорічно теж 24 березня.


 Тиждень іноземної мови - 2013

15.03.2013
Тиждень іноземної мови - 2013

З 11 по 15 березня у ліцеї проходив тиждень іноземної мови. Під час його проведення учні ліцею мали змогу ближче познайомитися з традиціями, котрих дотримуються при дворі британської королеви, взяти участь у вікторині "Чи знаєте ви Великобританію?", ознайомитися з цікавою інформацією про принцесу Діану, Білла Гейтса та Мадонну у випуску стінгазети "Self-Made People of English-Speaking Countries".


 Благодійний концерт - 2013

05.03.2013
Благодійний концерт - 2013

Вже доброю традицією стають благодійні концерти, з якими працівники і учні ліцею приїжджають до районного будинку для літніх людей, що в с. Ст. Чорторийськ. Ось і 5 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, аматорський колектив, у складі музичного керівника Рокочука В.С., Приходько К., Нестерука П., Лозовик О.Д., Копарчук А.В., відвідав мешканців цього закладу, щоб привітати їх з наступаючим святом. Тут проживають в основному старенькі бабусі, а колектив працівників майже весь жіночий, тому всі присутні були особливо вдячні за такий подарунок.


 Різдвяні традиції у країнах Європи

01.03.2013
Різдвяні традиції у країнах Європи

Відсвяткувавши Різдво, учні ліцею прийнялися до ретельного вивчення різдвяних традицій у Європі. Це дослідження вилилося у цікавий захід «Різдвяні традиції у країнах Європи», що відбувся 26.02.2013р.

Свято відкрила презентація «Різдвяні вогні у Європі».

Чотири групи учнів підготували інформацію про святкування Різдва у Євросоюзі, розподілившись на Західну, Східну, Північну та Південну Європи.


 Конкурс професійної майстерності з професії "Столяр"

28.02.2013
Конкурс професійної майстерності з професії "Столяр"

26 лютого в ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності з професії столяр будівельний.

Свої знання та професійні вміння у даному конкурсі продемонстрували учні групи №22.

Конкурс складався з теоретичної та практичної частини. Теоретична частина конкурсу містила 6 етапів різнорівневих завдань.


 Інтелектуально-філологічна гра “Барви рідного слова”

27.02.2013
Інтелектуально-філологічна гра “Барви рідного слова”

Людина може володіти багатьма мовами, але найкраще, найдосконаліше повинна знати рідну мову, завдяки якій ми можемо порозумітися, передати свої почуття, переживання. Нещодавно в ліцеї відбувся мовний турнір між командами «Дивослово» і «Ерудит», який підготувала і провела бібліотекар ліцею Ганна Турик. Вшановуючи рідну мову, учні демонстрували свої знання у конкурсах «Розминка» (добери потрібне слово із двох запропонованих), «Заморочки із бочки», «Кожний за себе» (доповніть народну мудрість), ...


 Обговорюємо інновації в оцінюванні

26.02.2013
Обговорюємо інновації в оцінюванні

26 лютого відбулося засідання методичної комісії ПП професій механізації. Голова методичної комісії провела дискусію на тему „Інновації в оцінюванні навчальної діяльності учнів”. Члени методкомісії за участю методиста та старшого майстра обговорили питання стратегії, принципів оцінювання та їх сутності, види та методи оцінювання, планування процедури оцінювання та розробки шкали оцінювання. Особливу увагу приділили розробці тестових завдань, а також вимогам до розробки екзамену.


 День захисника Вітчизни

23.02.2013
День захисника Вітчизни

Як відомо, 23 лютого вже давно не святкується як День Радянської армії – це свято всіх захисників, сильної половини людства. Він є приємним для наших мужніх і прекрасних чоловіків і хлопців, оскільки в цей день вони на абсолютно законних підставах отримують від жінок і дівчат привітання і подарунки. А найкращим подарунком вважається той, який дарують від щирого серця.


 Тиждень військово-патріотичного виховання в ліцеї

21.02.2013
Тиждень військово-патріотичного виховання в ліцеї

Нещодавно в ліцеї був проведений тиждень військово-патріотичного виховання учнівської молоді. Учні змагались на першість ліцею з гирьового спорту, де найкращі результати показали Борщевич Максим (група № 6), Брик Павло (група № 22), Радчук Микола (група № 13), по стрільбі з пневматичної зброї, де переможцями стали в командному заліку групи № 23 (1 місце), № 22 (2 місце), № 12 (3 місце).


 Круглий стіл на тему: "Вікна нового покоління"

20.02.2013
Круглий стіл на тему: "Вікна нового покоління"

20 лютого 2013 року в Маневицькому професійному ліцеї відбувся круглий стіл на тему: "Вікна нового покоління". Ліцеїсти, які здобувають професію столяра, ознайомилися із сучасними технологіями виготовлення євровікон.

Учні підготували цікаву інформацію з презентацією кожного етапу виготовлення вікон. Робота круглого столу проходила в жвавій дискусії. На завершення було продемонстровано відеоролики "Технологічний процес виготовлення євровікна" та "Сучасна фурнітура для євровікон".


 День Святого Валентина

14.02.2013
День Святого Валентина

14 лютого, День Святого Валентина – свято всіх закоханих. В актовому залі ліцею відбулася літературно-музична композиція «Кохання варте того, щоб чекати, життя варте, щоб жити». Зі сцени звучали прекрасні слова і чудесні пісні про кохання. Глядачі мали змогу ознайомитися з історією цього свята та святкуванням його в різних країнах світу.


 Літературно-музичний вечір

08.02.2013
Літературно-музичний вечір

Нещодавно в ліцеї було проведено літературно-музичний вечір, присвячений 75 річниці з дня народження В. Висоцького, який підготувала бібліотекар Ганна Турик. Ведучі вечора Павло Нестерук та Марія Будимко розповіли про життєвий і творчий шлях відомого актора, поета, композитора і співака. Учні мали можливість переглянути презентацію про В. Висоцького та відеозаписи його найвідоміших пісень. Учасники заходу читали поезії Висоцького, звучали пісні відомого барда у виконанні В. Рокочука та В. Карповича.


 Соборність України – від ідеї до сьогодення

22.01.2013
Соборність України – від ідеї до сьогодення

22 січня у Маневицькому професійному ліцеї відбувся виховний захід на тему “Соборність України – від ідеї до сьогодення”. Цей день є символом консолідації українського суспільства, утвердження громадянської злагоди.

Акт злуки засвідчує споконвічне прагнення українського народу до створення незалежної соборної держави. Пам’ятайте, що Україна – мати рідна, а ми її діти!


 Педагоги вивчають нові орбіти мистецтва навчання ...

11.01.2013
Педагоги вивчають нові орбіти мистецтва навчання ...

З метою вивчення та впровадження методик і прийомів інноваційної діяльності педагогів, вдосконалення педагогічної майстерності, створення належних умов для розумового, морального й фізичного розвитку кожного учня 11.01.2013 року в Маневицькому професійному ліцеї відбулися педагогічні читання на тему «Педагогічна майстерня викладача, майстра виробничого навчання, вихователя».www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика