Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання методичної комісії класних керівників 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів

Дата: 2012-12-18

18 грудня відбулося чергове засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів "Захист Вітчизни" та "Фізична культура", на якому були обговорені актуальні питання організації виховнї роботи у навчальному закладі.

Педагогічні працівники розглянули проблеми педагогічної діагностики та прогнозування виховного процесу, вихованості учнів, формування учнівського колективу. Досвідом з питання організації індивідуальної роботи щодо профілактики правопорушень серед підлітків поділилася класний керівник групи №23 Сахнік А. В. Проблеми співпраці педагогів з правоохоронними органами, формування в особистості підлітків вихованості, толерантності, поваги до старших та однолітків підняла класний керівник групи №7 Сіліч Л. І.

На засіданні методичної комісії також також були підведені підсумки місячника «Профілактика правопорушень в учнівському колективі» та обговорені виховні заходи, проведені в рамках місячника.

Засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика