Сьогодні:
14 жовтня 2019 р.

День Народження в цьому місяці:

Плахотнюк Марія Павлівна

25 жовтня

Кухарець Ольга Василівна

27 жовтня

Шаповаленко Володимир В'ячеславович

29 жовтня


Благодійний концерт - 2012

Дата: 2012-12-03

Щорічно з 1991 року відповідно до рішення Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У нашій країні це свято зветься Днем літньої людини. День літньої людини - свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність.

Учні і працівники ліцею не змогли обійти цю дату стороною. Група активістів у складі учнів Приходько Катерини, Нестерука Павла, Кулая Богдана, музичного керівника Рокочука В.С. і психолога Лозовик О.Д. відвідали з благодійним урочистим міні-концертом районний будинок для літніх людей, що знаходиться в с. Ст. Чорторийськ. Ми мали змогу порадувати його мешканців щирими вітаннями, гарними піснями, гуморесками. Ще довго після завершення програми старенькі не відпускали нас додому. Просили поспівати і побути з ними ще. Ми покидали будинок для літніх людей з нелегким настроєм.

Хочеться щиро побажати всім – нехай душа людська не черствіє, нехай милосердною буде доля, нехай ніхто і ніколи не відчує себе покинутим і забутим!

Благодійний концерт

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика