Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Ми – за здоровий спосіб життя 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Ми – за здоровий спосіб життя

Дата: 2012-11-16

16 листопада в рамках місячника «Профілактика правопорушень в учнівському колективі» в ліцеї була проведена загальноліцейна виховна година на тему «Ми – за здоровий спосіб життя». Основні питання, які розглядались – шкідливий вплив куріння і алкоголю на організм людини. Всім присутнім були представлені відеофільми і презентації з даних питань.

Викладач спецдисциплін Сахнік А.В. детально розповіла про склад, виробництво цигарок, а також їх вплив на людський організм. Продемонструвала фільм про наслідки куріння.

Психолог Лозовик О.Д. більш конкретно зупинилась на темі підліткового алкоголізму: з чого починається і які наслідки може мати. Представила фільм про вплив алкоголю на організм людини.

В залі не було жодного, кого б лишили байдужими представлені матеріали. Щороку тема боротьби з курінням і пияцтвом піднімається на виховних годинах, батьківських зборах. І щороку інформація про ці явища подається по-новому, з використанням сучасних інформаційних технологій для того, щоб примусити сучасну молодь задуматись про той спосіб життя, який вони ведуть.

Ми – за здоровий спосіб життя

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика