Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
З ювілеєм, ліцею! 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


З ювілеєм, ліцею!

Дата: 2012-10-19

19 жовтня Маневицький професійний ліцей відзначив 30-ту річницю з дня заснування навчального закладу.

Урочистому зібранню передувала виставка, розгорнута у фойє.

Чимало поздоровлень пролунало в цей день на адресу закладу. Свої привітання висловили начальник Волинського управління лісового та мисливського господарства Колісник Б.І., директор НМЦ ПТО у Волинській області Парфенюк З.І., голова Маневицької районної ради Зінчук П.Р., заступник голови Маневицької держадміністрації Артишук А.Н., керівник штабу кандидата в народні депутати України Ігоря Єремєєва Корецький Ю.М.

Заступник начальника управління освіти і науки Волинської ОДА Грушка Георгій Михайлович подякував педагогам за плідну працю та вручив почесні грамоти управління освіти.

Директор Халик В.П., який з 1985 року є його незмінним керівником, згадав про найважчі випробування училищного життя після його відкриття, а також вручив грамоти працівникам ліцею.

Викладач спецдисциплін Чернюк Г.Ф., яка з перших днів працює в навчальному закладі, поділилася спогадами про свій професійний шлях та привітала колег з ювілеєм.

Свято прикрасили виступи випускників, які поділилися своїми спогадами і виразили слова вдячності всім працівникам ліцею.

Свято, якого з нетерпінням чекали вдалося на славу. Вражень та емоцій вистачило на всіх - педагогам, учням, випускникам, запрошеним гостям.

З ювілеєм, ліцею!

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика