Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Засідання методичної комісії ПП професій механізації 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Засідання методичної комісії ПП професій механізації

Дата: 2012-01-17

17 січня 2012 року відбулося засідання методичної комісії педагогічних працівників професій механізації. Методистом ліцею Щибор В.Я. було проведено практичне заняття на тему: "Сучасний урок: вимушеність змін". Методист ознайомила зі шляхами удосконалення уроку, звернула увагу на використанні інтерактивних вправ на уроці та рефлексії та організувала тренінг з моделювання структури уроку.

Також на засіданні було обговорено відкритий урок викладача Кайдик М.Я. з предмета "Технології" на тему "Використання в проектній діяльності інформаційно-комунікаційних технологій", заслухано доповідь викладача Лісовецької К.Р. "Навчально-пошукова, дослідницька діяльність учнів як невід'ємна складова розвитку творчої особистості".

Підведено підсумки тижня методичної комісії, проведеною в грудні, зокрема відзначено організацію та ефективність конкурсу професійної майстерності з професії "водій автотранспортних засобів (категорії "В", "С")", виховного заходу, проведеного майстром в/н Домбровським на тему "Візитна картка автомобіля", випуск стінгазети, організований викладачем Книшом П.М., та виставку матеріалів "Інновації з професії".

Засідання методичної комісії ПП професій механізації

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика