Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Новини за 2012 рік 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Новини ліцею за 2012 рік

 Новорічна фантазія - 2012

28.12.2012
Новорічна фантазія - 2012

28 грудня в актовому залі відбувся вечір «Новорічна фантазія». Ведучі вечора Нестерук Павло і Будимко Марія привітали всіх присутніх з наступаючим Новим роком, провели цікаву вікторину «Чи знаєте, як святкують Новий рік в різних країнах світу».

З колядками, щедрівками і різними віншуваннями привітали зі святом глядачів учасники літературно-драматичного гуртка.


 Тиждень природничо-математичних дисциплін

25.12.2012
Тиждень природничо-математичних дисциплін

Із 17 по 25 грудня 2012 року в ліцеї проходив тиждень природничо-математичних дисциплін. В рамках тижня було випущено газети «Математичні ілюзії», «Інформатор», інформаційний бюлетень «Живі синоптики». Для учнів І курсу було проведено інтелектуальну гру «Веселий вернісаж», брейн-ринг «Таємниці живої природи», для другокурсників – усний журнал «Математика в сузір’ї професій», інформаційні хвилинки «Чи знаєте ви що …», вікторини, конкурси кросвордів. Переможці класних заходів отримали солодкі призи.


 Інформаційно-комунікативні технології в проф. освіті

21.12.2012
Інформаційно-комунікативні технології в проф. освіті

21 грудня 2012 року відбулося тематичне засідання методичної комісії педагогічних працівників професій механізації. Засідання проходило у формі практичного заняття на тему «Інформаційно-комунікативні технології в професійній освіті». Голова методичної комісії Кайдик М.Я. розказала про можливості використання ІКТ в навчальному процесі. Члени метод комісії поділилися досвідом проведення занять з використанням ІКТ. В кінці засідання був проведений практикум із створення електронної презентації.


 Засідання методичної комісії класних керівників

18.12.2012
Засідання методичної комісії класних керівників

18 грудня відбулося чергове засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів "Захист Вітчизни" та "Фізична культура", на якому були обговорені актуальні питання організації виховнї роботи у навчальному закладі.


 Андріївські вечорниці - 2012

12.12.2012
Андріївські вечорниці - 2012

12 грудня в гуртожитку ліцею відбулися Андріївські вечорниці.

Вечорниці розпочалися з театралізованого дійства. В хату до господині прийшли спочатку дівчата, а потім хлопці. На протязі вечора розігрувалися цікаві та веселі конкурси, ігри, забави. Було ритуальне кусання «калити» та ворожіння. На закінчення присутні покуштували смачні вареники з «сюрпризами».


 Знаємо права – виконуємо обов'язки

11.12.2012
Знаємо права – виконуємо обов'язки

11 грудня в бібліотеці ліцею було проведено перегляд літератури на тему «Знаємо права – виконуємо обов’язки». Бібліотекар ліцею Г. Р. Турик спільно з викладачем права Л. І. Сіліч організували цікаву гру-змагання «Правила і закони в суспільстві й твоєму житті» між учнями першої та дванадцятої груп, а також запропонували їм перевірити свої знання, взявши участь у вікторині «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини?»


 Містер ліцею - 2012

06.12.2012
Містер ліцею - 2012

У День збройних сил України, за ініціативи ради лідерів, в ліцеї було проведено конкурсно-розважальну програму «Містер ліцею - 2012». У конкурсі приймало участь 12 хлопців. Вони мали змогу проявити свою ерудицію, талант і вміння у різних конкурсах: «Візитка», «Ситуація», «На всі руки майстер», «Освідчення в коханні», «Артистичний».


 Благодійний концерт - 2012

03.12.2012
Благодійний концерт - 2012

Щорічно з 1991 року відповідно до рішення Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй, відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У нашій країні це свято зветься Днем літньої людини. День літньої людини - свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність.


 Закон і ми

30.11.2012
Закон і ми

Право, закони супроводжують людину впродовж усього життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати законодавство. Ці знання учні ліцею можуть почерпнути з уроків правознавства, виховних годин.


 А у нас весело

29.11.2012
А у нас весело

Свої будні учні, які проживають в гуртожитку часто перетворюють на незабутні дні. Так, 29 листопада було проведено конкурсно-розважальну програму «А у нас весело». Хлопці та дівчата розкрили свої таланти і вміння в різних конкурсах: «Танок хлопців на високих підборах», «П’ятачок», «Танець з кульками», «Наша пісня», «Віддай зайве».

Переможці були нагороджені не лише щирими аплодисментами глядачів, а й смачними солодощами.


 Ні - шкідливим звичкам!

24.11.2012
Ні - шкідливим звичкам!

23 листопада в бібліотеці ліцею відбувся виховний захід на тему "Ні - шкідливим звичкам!", на який були запрошені учні II курсу. Г.Р.Турик наголосила на тому, який згубний вплив на здоров'я підлітка має паління і вживання алкоголю, чому люди починають палити та пити.

Учні брали активну участь у грі-вікторині "Розумники", замислювались над змістом висловів видатних людей про шкідливість паління і алкоголю, продовжували незакінчені висловлювання. Було зроблено також огляд літератури з цієї теми.


 Загальноліцейна виховна година

23.11.2012
Загальноліцейна виховна година

23 листопада в ліцеї було проведено загальноліцейну виховну годину на тему «Самогубство: чи варто робити такий вибір в житті?»

Психолог Лозовик О.Д. розкрила поняття цього явища, продемонструвала відеоролики на тему «Підлітковий і дитячий суїцид».

На зустріч з учнями був запрошений лікар-психіатр Малярчук А.В., який розповів про причини підліткових суїцидів, заходи для їх запобігання.


 Бути здоровим - модно!

22.11.2012
Бути здоровим - модно!

«Бути здоровим – модно!» - під таким гаслом були проведені змагання в спортзалі Маневицького професійного ліцею. Пропаганду здорового способу життя підтримали 4 команди учнів, які проживають у гуртожитку: дівчата ІІ поверху та хлопці ІІІ, ІV, V поверхів.


 Психолого–педагогічний семінар

20.11.2012
Психолого–педагогічний семінар

20 листопада в ліцеї був проведений психолого–педагогічний семінар на тему «Вплив оцінювання на психічний стан учня». Під час заходу учасники семінару обговорили педагогічну роль оцінки в навчально-виховному процесі, основні проблеми оцінювання. Методист ліцею Щибор В.Я. запропонувала альтернативні інноваційні підходи до оцінювання. Психолог Лозовик О.Д. більш детально зупинилась на психологічному впливові оцінки як одного з факторів, що формує особистість учнів.


 Ми – за здоровий спосіб життя

16.11.2012
Ми – за здоровий спосіб життя

16 листопада в рамках місячника «Профілактика правопорушень в учнівському колективі» в ліцеї була проведена загальноліцейна виховна година на тему «Ми – за здоровий спосіб життя». Основні питання, які розглядались – шкідливий вплив куріння і алкоголю на організм людини. Всім присутнім були представлені відеофільми і презентації з даних питань.


 Учень року ПТНЗ - 2012

15.11.2012
Учень року ПТНЗ - 2012

15 листопада у м.Луцьку відбулося свято урочистого вшанування учасників обласного конкурсу "Учень року ПТНЗ - 2012".

Серед номінантів "Творча особистість року" був нагороджений грамотою учень ліцею Нестерук Павло.


 Загальноліцейні батьківські збори - 2012

11.11.2012
Загальноліцейні батьківські збори - 2012

11 листопада відбулися загальноліцейні батьківські збори. Стан навчально-виховної роботи в ліцеї проаналізував директор Халик В.П. У його виступі було піднято питання негативного явища, поширеного в молодіжному середовищі - вживання алкогольних напоїв. Батькам було продемонстровано відеофільм "Підлітковий алкоголізм".

Психолог ліцею Лозовик О.Д. у своєму виступі зупинилася на проблемах сімейного виховання.


 День української мови і писемності

09.11.2012
День української мови і писемності

9 листопада в бібліотеці ліцею був проведений захід "Любіть Україну свою і мову її солов'їну". Під час заходу відбулася інтелектуальна гра-змагання, у якій команди першої та третьої груп мали можливість продемонструвати свої знання з української мови. Глядачі отримали позитивні емоції, прослухавши поетичні рядки про рідну мову та переглянувши відео "День української мови та писемності".

Бібліотекар Турик Г.Р. підготувала огляд літератури з цієї теми.


 Алло, ми шукаємо таланти - 2012

08.11.2012
Алло, ми шукаємо таланти - 2012

8 листопада відбувся конкурс художньої самодіяльності "Алло, ми шукаємо таланти".

Жюрі визначило переможців конкурсу:

  • I місце - Приходько Катерина (5 гр);
  • II місце - Нестерук Павло (11 гр), Крачко Сергій (23 гр);
  • III місце - Матвіюк Наташа (5 гр), Стасюк Андрій (12 гр), Тюхтей Богдана (3 гр)

 Психолого-педагогічний консиліум

26.10.2012
Психолого-педагогічний консиліум

26 жовтня було проведено психолого-педагогічний консиліум. Психолог О.Д. Лозовик ознайомила класних керівників, майстрів і викладачів з результатами діагностики учнів-першокурсників, надала рекомендації для роботи з учнями «групи ризику», роздала характеристики на кожного учня, а також представила списки дітей, які потребують підвищеної уваги.


 Обласний конкурс юних гумористів

25.10.2012
Обласний конкурс юних гумористів

25 жовтня у Волинському державному центрі естетичного виховання проводився обласний конкурс юних гумористів "Посміхнімося щиро Волині", на якому учень ліцею Кулай Богдан зайняв III місце. Вітаємо Богдана і керівника літературно-драматичного гуртка Сахнік Я.О. з високим досягненням!


 Осінній мотив

24.10.2012
Осінній мотив

Територія ліцею має особливо привабливий вигляд в осінню пору.


 З ювілеєм, ліцею!

19.10.2012
З ювілеєм, ліцею!

19 жовтня Маневицький професійний ліцей відзначив 30-ту річницю з дня заснування навчального закладу.

Урочистому зібранню передувала виставка, розгорнута у фойє.

Чимало поздоровлень пролунало в цей день на адресу закладу.


 День працівника освіти - 2012

05.10.2012
День працівника освіти - 2012

5 жовтня відбувся захід, присвячений Дню працівника освіти. Найкращі вітання та побажання своїм наставникам учні ліцею висловлювали віршованими рядками, гумором, піснями.


 В здоровому тілі – здоровий дух!

13.09.2012
В здоровому тілі – здоровий дух!

В здоровому тілі – здоровий дух!

В ліцеї твердо дотримуються цього принципу. І здоровий дух своїх вихованців тут починають розвивати ще з перших днів навчального року. Вже доброю традицією стало щорічне проведення першості ліцею з легкоатлетичного кросу. Участь у змаганнях беруть учні всіх груп. Переможців визначають на кожному з курсів. Ось і цього року 13 вересня відбулись такі змагання.


 1 вересня - День знань

01.09.2012
1 вересня - День знань

1 вересня відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Ліцейну родину поповнили 161 учень. На святі зі словами вітань звернулися голова райдержадміністрації Миронюк М.Г., представник кандидата в народні депутати до Верховної Ради Ігоря Єремєєва Неродик А.С. та священник Української Православної Церкви Київського патріархату о.Михайло.


 Випускний - 2012

25.05.2012
Випускний - 2012

25 травня 81 юнак і дівчина попрощались з ліцеєм. Цього дня вони отримали свої перші дипломи і путівку в майбутнє. Незабутніми були хвилини прощання з класними керівниками, майстрами виробничого навчання, одногрупниками. На честь випускників був організований урочистий концерт, на якому їх щиро вітали викладачі, батьки і ліцеїсти.


 Засідання обласної секції директорів ПТНЗ

18.05.2012
Засідання обласної секції директорів ПТНЗ

18 травня на базі ліцею відбулося засідання обласної секції директорів ПТНЗ області, на якому розглядалося питання "Організаторська діяльність керівника в сучасному навчальному закладі". В роботі засідання прийняли участь заступники начальника управління освіти і науки Г.Грушка, директор НМЦПТО у Волинській області, З.Парфенюк, голова Маневицької районної ради П.Зінчук та заступник голови Маневицької райдержадміністрації А.Артишук.


 Виставка-продаж

11.05.2012
Виставка-продаж

11 травня в Луцьку відбулося щорічне обласне Свято профтехосвіти. Педагогічний та учнівський колективи ліцею були нагороджені Дипломом управління освіти і науки Волинської ОДА за зайняте III місце у виставці-продажі. У виконанні учнів Нестерука Павла, Агейкіної Ані, Назарук Оксани і Копилець Надії прозвучали чудові пісні.


 День Перемоги - 2012

08.05.2012
День Перемоги - 2012

8 травня в актовому залі відбувся виховний захід - літературно-музична композиція "Уклонімося низько до землі тим, хто в серці вічно буде жити", присвячений Дню Перемоги. На свято був запрошений ветеран Великої Вітчизняної Війни - Бабич Гаврило Іванович, який поділився своїми спогадами про війну 1941-1945 рр.


 Тиждень методичної комісії гуманітарних дисциплін

17.03.2012
Тиждень методичної комісії гуманітарних дисциплін

З 12 по 16 березня 2012 року в ліцеї проходив тиждень методичної комісії гуманітарних дисциплін.

Ключове питання тижня – формування духовного світу учнів, їхніх світоглядних уявлень, загальнолюдських ціннісних орієнтирів на уроках та в позаурочний час.


 Літературно-музична композиція "Є в Шевченка ..."

16.03.2012
Літературно-музична композиція "Є в Шевченка ..."

Зрозуміти заповіти Тараса Шевченка, пройнятися духом його творів допомогла учням літературно-музична композиція "Є в Шевченка життя дата, дати смерті в Шевченка немає", яку підготувала викладач літератури Турик Г.Р.


 Конкурс читців, присвячений поетесі Лесі Українці

15.03.2012
Конкурс читців, присвячений поетесі Лесі Українці

Відбувся конкурс читців, присвячений талановитій поетесі Лесі Українці. Переможцем конкурсу став учень 1 групи Метешко Віталій, Друге і третє місця поділили між собою Кулай Богдан (учень 21 групи) та Нестерук Павло (учень 11 групи).


 Круглий стіл "Роль місцевого самоврядування ..."

14.03.2012
Круглий стіл "Роль місцевого самоврядування ..."

Про те, як молода людина, громадянин України може впливати на життя територіальної громади, на той колектив, де вона працює, відпочиває велася розмова за круглим столом у Маневицькому професійному ліцеї. Для учнів була цікавою тема "Роль місцевого самоврядування в розвитку громадянського суспільства".


 Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

07.03.2012
Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

7 березня в актовому залі відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня. Усіх жінок та дівчат привітав зі святом директор ліцею Халик В.П. Хороші художні номери виконували учні Лопушик Андрій, Нестерук Павло, Агейкіна Ганна, Кулай Богдан, Метешко Віталій та ін.


 День Захисника Вітчизни

23.02.2012
День Захисника Вітчизни

23 лютого в актовому залі відбулася літературно-музична композиція, присвячена Дню Захисника Вітчизни. Жіноча половина учнівського та педагогічного колективу щиро вітала чоловіків ліцею. Їм адресувалися теплі та щирі слова вітань та пісні у виконанні Агейкіної А., Назарчук О. і Копилець Н., "Козацького гурту".


 Обласний конкурс юних читців

22.02.2012
Обласний конкурс юних читців

22 лютого на обласному конкурсі юних читців, присвяченому 141-ій річниці від дня народження Лесі Українки, учень групи №1 Метешко Віталій зайняв II місце.
Вітаємо!


 Круглий стіл "Закон і ми"

26.01.2012
Круглий стіл "Закон і ми"

25 січня в актовому залі відбувся круглий стіл "Закон і ми" з участю начальника Маневицького РВ УМВС у Волинській області підполковника міліції Трофімова А.П. та старшого оперуповноваженого ст.лейтенанта міліції Очачі Ю.В.


 Тренінг "Мої 24 години"

25.01.2012
Тренінг "Мої 24 години"

24 січня відбулося засідання методичної комісії класних керівників, вихователів, викладачів предметів "Фізична культура" та "Захист Вітчизни". Педагогічні працівники взяли участь у тренінгу "Мої 24 години", на якому опрацювали основні принципи тайм-менеджменту, розглянули питання діяльності класного керівника із превентивного виховання учнів та проблеми роботи педагогів із учнями з неблагополучних родин.


 Конкурс профмайстерності з професії "Продавець" - 2012

24.01.2012
Конкурс профмайстерності з професії "Продавець" - 2012

24 січня на бізі ліцею відбувся конкурс професійної майстерності з професії "Продавець продовольчих товарів". В конкурсі брали участь 6 учасниць. Журі визнало переможницею Снітко Тетяну, яка і буде представляти Волинь на республіканському конкурсі професійної майстерності в м.Харькові.


 Засідання методичної комісії ПП професій механізації

17.01.2012
Засідання методичної комісії ПП професій механізації

17 січня 2012 року відбулося засідання методичної комісії педагогічних працівників професій механізації. Методистом ліцею Щибор В.Я. було проведено практичне заняття на тему: "Сучасний урок: вимушеність змін". Методист ознайомила зі шляхами удосконалення уроку, звернула увагу на використанні інтерактивних вправ на уроці та рефлексії та організувала тренінг з моделювання структури уроку.


 Педагогічні читання

04.01.2012
Педагогічні читання

4 січня 2012 року в ліцеї відбулися педагогічні читання на тему "Формування та розвиток життєвої компетентності: стратегія, технологія, перспективи". Педагоги ліцею переглянули відеофільм "Акме педагогічної майстерності" та поділилися думками, досвідом з приводу піднятої проблеми.www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика