Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Обласна виставка-ярмарок 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Обласна виставка-ярмарок

Дата: 2011-06-03

3 червня працівники ліцею взяли участь у щорічному обласному Святі профтехосвіти, котре відбулося у обласному центрі. На Театральному майдані була розгорнута виставка-ярмарок виробів усіх ПТНЗ області.

Майстри виробничого навчання Лучкевич В. Ф., Сахнюк А. Л., Чайка В. В., Петрашкевич О. В. та їх вихованці представили на виставку-продаж виготовлені у ліцейній майстерні меблі та столярні вироби. Найбільшим попитом серед відвідувачів виставки користувалися дерев'яні стільці, лавки, столи, табуретки, підставки для квітів та кухонних рушників.

Присутні на цьому святі також отримали задоволення від прекрасних виступів учасників художньої самодіяльності профтехосвіти, серед яких чарувала глядачів своїм дзвінким голосом і учениця ліцею Любов Лавренчук.

Педагогічний та учнівський колективи ліцею були нагороджені Дипломом Управління освіти і науки Волинської ОДА за зайняте ІІІ місце у виставці.

Обласна виставка-ярмарок

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика