Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Новини за 2011 рік 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Новини ліцею за 2011 рік

 Новорічна фантазія - 2011

29.12.2011
Новорічна фантазія - 2011

29 грудня в актовому залі відбувся вечір "Новорічна фантазія".


 Конкурс професійної майстерності з професії "Cтоляр"

26.12.2011
Конкурс професійної майстерності з професії "Cтоляр"

Вже стало традицією щорічно проводити конкурс професійної майстерності серед учнів III курсу з професії верстатник д/о верстатів, столяр будівельний.

Конкурс включає теоретичну та практичну частину. Візиткою конкурсу є привітання членів команд: "Моя професія столяр - моя гордість." Під час теоретичної частини конкурсу учні дають відповіді на різнорівневі тестові завдання.


 6 грудня - День збройних сил України

06.12.2011
6 грудня - День збройних сил України

6 грудня в актовому залі відбулася урочистість з нагоди Дня збройних сил України. Святкове вітання та концерт хлопцям і чоловікам ліцею підготували дівчата з 5 групи.


 Засідання консультативної ради

05.12.2011
Засідання консультативної ради

5 грудня на базі Маневицького професійного ліцею відбулось засідання консультативної ради, на якій були присутні: заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Грушка Г.М., директор Маневицького районного центру зайнятості Корольчук Ю.М., керівники підприємств, роботодавці. Було розглянуто наступні питання: «Шляхи комунікації ПТНЗ в освітньому середовищі», «Маневицький професійний ліцей на ринку праці», «Основні напрямки реалізації кадрової політики».


 Веселі старти - 2011

24.11.2011
Веселі старти - 2011

24 листопада відбувся спортивний вечір "Веселі старти". Участь приймали учні, які проживають в гуртожитку. Змагалися чотири команди. Найсильнішою та найстриманішою виявилася команда III поверху. А ось дівчата з II поверху зуміли залишити позаду хлопців з IV і V поверхів і зайняли друге місце.


 Конкурс професійної майстерності з професії "Водій"

17.11.2011
Конкурс професійної майстерності з професії "Водій"

17 листопада 2011 року відбувся конкурс професійної майстерності з професії "Водій автотранспортних засобів (категорії "В", "С")". Брали участь 2 команди групи №6.

Змагання проходило у 2 тури:

  • I тур - знання правил дорожнього руху, будови та експлуатації автомобіля;
  • II тур - уміння виконувати вправи з водіння вантажного і легкового автомобілів.

 Загальноліцейні батьківські збори - 2011

13.11.2011
Загальноліцейні батьківські збори - 2011

13 листопада відбулися загальноліцейні батьківські збори. З інформацією про стан навчально-виховної роботи в ліцеї виступив директор ліцею Халик В.П. Своїми роздумами щодо виховання в сім'ї поділилася психолог Лозовик О.Д. А також батьки мали можливість переглянути презентацію "Життя в ліцеї" та концерт учасників художньої самодіяльності.


 Засідання обласної секції викладачів інформатики

08.11.2011
Засідання обласної секції викладачів інформатики

8 листопада в ліцеї відбулося засідання обласної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій.

Учасники секції поділилися досвідом розробки веб-сайтів навчальних закладів, провели круглий стіл з питань використання сучасних Інтернет-браузерів, а також відвідали виховний захід "Компютер у нашому житті", проведений викладачем ліцею Кайдик М.Я.


 Засідання методкомісії будівельних та деревообробних

28.10.2011
Засідання методкомісії будівельних та деревообробних

28 жовтня 2011 року відбулось засідання методкомісії будівельних та деревообробних професій, на якому було проведено тестування педпрацівників "Майстерність вчителя у запитаннях і відповідях з використанням комп'ютерних технологій", заслухано інформацію з досвіду роботи Чайки В.В. "Впровадження виробничих інновацій на уроках виробничого навчання" та обговорено план проведення предметно-методичного тижня.


 Алло, ми шукаємо таланти - 2011

27.10.2011
Алло, ми шукаємо таланти - 2011

27 жовтня відбувся ліцейний конкурс художньої самодіяльності "Алло, ми шукаємо таланти". У конкурсі взяло участь 20 учнів ліцею. Журі визначило переможців.


 Обласна секція педагогічних працівників галузі торгівлі

18.10.2011
Обласна секція педагогічних працівників галузі торгівлі

18 жовтня на базі ліцею відбулася обласна секція педагогічних працівників галузі торгівлі. На семінарі розглядалося питання використання інноваційних технологій при підготовці кваліфікованих працівників торгівлі. А також був проведений відкритий урок викладачем Павлюк Г.В. Учасники семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу.


 Козацькі забави - 2011

27.09.2011
Козацькі забави - 2011

Проведення спортивно-патріотичної гри "Козацькі забави" стало традиційним в ліцеї. Цього разу навіть погода сприяла хорошому настрою та організації змагань. 12 команд змагалися в таких видах: стрибки у мішку, стрибки з місця, перенесення вантажу, армрестлінг. Найцікавішим було перетягування канату. У цьому виді змагань усім хлопцям задала "фору" команда дівчат, які навчаються професії "Продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів".


 21 вересня - день профілактики правопорушень в ліцеї

21.09.2011
21 вересня - день профілактики правопорушень в ліцеї

"Уроком нетерпимості до домашнього насильства" розпочалася в новому навчальному році робота клубу "Правовик".

Учні мали змогу зустрітися з ст. оперуповноваженим КМСД Очачою Ю.В., начальником служби у справах дітей держадміністрації Скороход Н.М., а також переглянути відеофільм "Про насильство в сімї".


 1 вересня 2011 року

01.09.2011
1 вересня 2011 року

1 вересня урочистою лінійкою "Знов вересень ступив на наш поріг" розпочався новий навчальний рік. З початком 2011-2012 н.р. всіх присутніх привітав директор ліцею Халик В.П. З напутніми словами до учнів та педагогів звернулися заступник начальника управління освіти і науки ОДА Грушка Г.М., селищний голова Левко Я.І., священник Петро, класний керівник Турик Г.Р., мама учня ліцею Доля Н.О.


 Випускний - 2011

29.06.2011
Випускний - 2011

29 червня 114 юнаків і дівчат попрощались з ліцеєм. Цього дня вони отримали свої перші дипломи і путівку в майбутнє. Незабутніми були хвилини прощання з класними керівниками, майстрами виробничого навчання, одногрупниками. На честь випускників був організований урочистий концерт, на якому їх щиро вітали викладачі, батьки і ліцеїсти.


 Обласна виставка-ярмарок

03.06.2011
Обласна виставка-ярмарок

3 червня працівники ліцею взяли участь у щорічному обласному Святі профтехосвіти, котре відбулося у обласному центрі. На Театральному майдані була розгорнута виставка-ярмарок виробів усіх ПТНЗ області.

Майстри виробничого навчання Лучкевич В. Ф., Сахнюк А. Л., Чайка В. В., Петрашкевич О. В. та їх вихованці представили на виставку-продаж виготовлені у ліцейній майстерні меблі та столярні вироби.


 День відкритих дверей

18.05.2011
День відкритих дверей

18 травня в ліцеї відбувся День відкритих дверей. З навчальним закладом прийшли познайомитися учні випускних класів Оконської та Маневицької шкіл. Вони оглянули навчальні кабінети із спецдисциплін та загальноосвітніх предметів, навчальні майстерні, спортзал, бібліотеку, поспілкувалися з учнями, викладачами та майстрами виробничого навчання ліцею. Перед школярами виступила працівник Маневицького районного центру зайнятості Борисюк Л. О. Вона дала рекомедації щодо вибору професії, навчального закладу...


 Конкурс професійної майстерності з професії "Штукатур"

12.05.2011
Конкурс професійної майстерності з професії "Штукатур"

12 травня в Маневицькому професійному ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності з професії Штукатур, в якому взяли участь учні 3-ї та 23-ї груп. Конкурс складався з 2-х частин: теоретичної та практичної. Перемогу отримали учні групи №3 з різницею в 1 бал.


 66 річниця Великої Перемоги

09.05.2011
66 річниця Великої Перемоги

9 травня колектив ліцею брав участь у святкуванні 66 річниці Великої Перемоги в райцентрі Маневич.


 Ми йшли до тебе, Перемого!

06.05.2011
Ми йшли до тебе, Перемого!

6 травня в актовому залі відбувся тематичний захід "Ми йшли до тебе, Перемого!" з участю ветерана Великої Вітчизняної війни Бабича Гаврила Івановича.


 Огляд-конкурс агітаційних гуртів ПТНЗ

18.03.2011
Огляд-конкурс агітаційних гуртів ПТНЗ

18 березня 2011р. на базі ліцею відбувся регіональний тур обласного огляду-конкурсу агітаційно-просвітницьких гуртів ПТНЗ "Робітник – це звучить гордо". У заході прийняли участь гурт "Професіонал" Камінь-Каширського ВПУ, "Ровесник" Колківського ВПУ та "Гарячі серця" Маневицького професійного ліцею. Усі гурти вийшли до фіналу, який відбудеться 11.05.2011р. на базі міського Палацу учнівської молоді м.Луцьк.


 Конкурс юних читців

16.03.2011
Конкурс юних читців

16 березня 2011р в ліцеї проведено ліцейний конкурс юних читців, присвячений 197-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

Переможцями визнано:

  • I місце – Метешко Віталій (1 гр.);
  • II місце – Клевець Марія (13 гр.);
  • III місце – Кулай Богдан (21 гр.).

 Засідання клубу Правовик "Україна – Європейський Союз"

10.03.2011
Засідання клубу Правовик "Україна – Європейський Союз"

10 березня 2011 р. відбулося засідання клубу "Правовик", яке проходило у вигляді інтелектуального турніру. На засіданні обговорювалася тема "Україна – Європейський Союз". Учні I-го курсу підготували цікаві презентації "Моя країна в Євросоюзі – шанси чи загрози?". Під час гри були проведені цікаві вікторини. А перемогу здобули учні групи №21.


 Концерт до свята 8-го Березня

04.03.2011
Концерт до свята 8-го Березня

Напередодні свята 8-го Березня свої найкращі вітання і побажання хлопці чоловіки ліцею висловили у святковому концерті, який відбувся в актовому залі 4 березня.


 Та, що обернулася в легенду

02.03.2011
Та, що обернулася в легенду

2 березня в актовому залі ліцею відбувся виховний захід "Та, що обернулася в легенду", присвячений 140-й річниці від дня народження Лесі Українки. Зі сцени звучали її поезії у виконанні учнів ліцею Клевець Ані, Зімич Юлії, Килюшик Надії, Кулая Богдана. Справжню акторську майстерність продемонструвала третьокурсниця Марійка Клевець, граючи роль Лесі Українки. Читаючи її віршовані рядки, вона зуміла створити яскравий і неповторний образ геніальної мислительки та жінки з трагічною долею.


 Тиждень військово-патріотичного виховання

25.02.2011
Тиждень військово-патріотичного виховання

21-25 лютого в ліцеї проходив тиждень військово-патріотичного виховання. У ці дні учні всіх груп змагалися з таких видів спорту як шашки, шахи та гирьовий спорт. Хлопці III-го курсу показали свою фізичну та військову підготовку під час проведення спортивного вечора „Нумо, хлопці”. Переможцями стали учні 13-ої групи.

А 23 лютого відбувся святковий вечір, присвячений Дню захисника Вітчизни.


 Засідання обласної секції старших майстрів ПТНЗ

17.02.2011
Засідання обласної секції старших майстрів ПТНЗ

17 лютого на базі ліцею відбулося засідання обласної секції старших майстрів ПТНЗ на тему "Організація та проведення виробничої практики".

Члени секції відвідали та обговорили уроки майстрів виробничого навчання Чайки В.В. та Вершкова С.В.


 Семінар студентського самоврядування

16.02.2011
Семінар студентського самоврядування

16 лютого Студентською радою при голові обласної державної адміністрації проведено в ліцеї семінар розвитку для учнів, які працюють в органах учнівського самоврядування. Учні ліцею, а також Колківського ВПУ, Любешівського технічного коледжу ЛНТУ мали змогу ознайомитися із студентством, обмінятися досвідом діяльності та розвитку студентського самоврядування, навчалися працювати у команді.


 Виховна година на тему "Маневиччина"

11.02.2011
Виховна година на тему "Маневиччина"

11 лютого в ліцеї була проведена виховна година на тему "Маневиччина – земля любові, віри і надії нашої" під керівництвом викладача історії Котик Н.В.
На захід було запрошено викладача української мови та літератури Маневицької школи Миткалик Тетяну Василівну, яка зачитала присутнім власну віршовану поезію, присвячену Маневиччині.www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика