Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44
Новини за 2010 рік 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Новини ліцею за 2010 рік

 Новорічний концерт - 2011

29.12.2010
Новорічний концерт - 2011

29 грудня 2010 р. в ліцеї був проведений вечір, в ході якого визначили найкращих учнів і групу 2010 року, а також кращу кімнату в гуртожитку, а переможців нагородили пам’ятними призами і оригінальними медалями.

Окрім цього було проведено конкурс „Зірка + зірка”, в якому брали участь співочі пари викладачів, майстрів і учнів. Кожна пара „вчитель-учень” мала змогу випробувати свої сили і позмагатись з іншими конкурсантами.


 Містер ліцею - 2010

15.12.2010
Містер ліцею - 2010

15 грудня в ліцеї відбувся конкурс "Містер ліцею - 2010", в якому прийняло участь 8 учасників. Конкурсна програма була насичена і цікава. Хлопцям прийшлося освідчуватися в коханні, готувати бутерброди, побувати в ролі майбутніх татусів, малювати свою кохану із зав'язаними очимами. А містером ліцею став учень I курсу Ткачук Олександр.


 День Збройних сил України

06.12.2010
День Збройних сил України

6 грудня в ліцеї відбулася зустріч воїнів різних поколінь, присвячена Дню Збройних сил України.

На зустрічі своїми думками, розповідями поділилися воїн-афганець Карпюк П.С., працівник райвійськкомату Марчук В.Т. та учень гр. №13 Гречко О.


 Справжня зима

30.11.2010
Справжня зима

30 листопада в смт Маневичі прийшла справжня зима. Такий вигляд має територія ліцею сьогодні.


 Регіональний огляд-конкурс театральних колективів

26.11.2010
Регіональний огляд-конкурс театральних колективів

26 листопада в смт Любешові проводився регіональний огляд-конкурс театральних колективів серед учнів загальноосвітніх шкіл та ПТНЗ. Літературно-драматичний гурток ліцею показав уривок з п’єси І.Нечуя-Левицького "Кайдашева сім’я". Колектив у складі Лавренчук Л., Клімчук А., Зімич Ю., Хейлик І., Речуна Р., Крендерсира К. зайняв I місце. Вітаємо учасників гуртка та їх керівника Турик Г.Р. з перемогою!


 Загальноліцейні батьківські збори - 2010

21.11.2010
Загальноліцейні батьківські збори - 2010

21 листопада в актовому залі відбулися загальноліцейні батьківські збори. Із доповіддю виступив директор ліцею Халик В.П.. У своєму виступі він зачепив питання сімейного виховання, звернув увагу на проблеми, які існують в учнівському середовищі і які найбільше турбують пед. колектив. Учні ліцею підготували батькам невеличкий концерт.


 День учнівського самоврядування

17.11.2010
День учнівського самоврядування

17 листопада в ліцеї пройшов день учнівського самоврядування. Розпочався він загальноліцейною лінійкою, на якій директор Халик В.П. оголосив наказ про призначення нового директора - голову Ради лідерів Клевець Марію.

У цей день учні виконували обов’язки чергового від адміністрації, чергових викладачів, чергового майстра.


 Свято Рідної мови

12.11.2010
Свято Рідної мови

12 листопада в актовому залі відбулося свято Рідної мови. Зі сцени лунали українські пісні у виконанні Лавренчук Л., Неведюк В., Назарчук Н.; звучали поетичні рядки віршів у виконанні Метешка В., Павлючука М., Лопушика А., Гречка О., Тітової О..


 Тиждень іноземної мови - 2010

10.11.2010
Тиждень іноземної мови - 2010

З 1 по 5 листопада у ліцеї проходив тиждень іноземної мови. У рамках тижня були проведені конкурс рефератів, вікторина "Що ти знаєш про європейські країни?", конкурс на кращий зошит з іноземної мови, випущена стінгазета "Відомі люди Німеччини та англомовних країн". Останнім етапом тижня стала проведена у бібліотеці ліцею 10 листопада інтелектуальна гра "Країни та традиції", у якій змагалися між собою команди 21 та 12 груп.


 Алло, ми шукаємо таланти - 2010

04.11.2010
Алло, ми шукаємо таланти - 2010

4 листопада в ліцеї відбувся традиційний конкурс художньої самодіяльності "Алло, ми шукаємо таланти".

У пісенному жанрі найкращими були: Лавренчук Люба (I місце), Неведюк Валя (II місце), Назарчук Наташа, Метешко Віталій (III місце).

У художньому жанрі:

  • I місце - Кравчук Віталій;
  • II місце - Тітова Оксана;
  • III місце - Марчук Михайло.

 Обласна секція завідувачів методичних кабінетів

02.11.2010
Обласна секція завідувачів методичних кабінетів

2 листопада на базі ліцею відбулася обласна секція завідувачів методичних кабінетів. На засіданні обговорювались проблеми підвищення професійних компетенцій майстра в/н засобами методичної роботи. Методисти ознайомилися з матеріально-технічною базою ліцею та відвідали урок виробничого навчання, який провів майстер в/н Мусійчук В.І.


 Засідання клубу "Правовик" - жовтень 2010

15.10.2010
Засідання клубу "Правовик" - жовтень 2010

15 жовтня в актовому залі ліцею відбулося засідання клубу "Правовик" на тему "Права та обов'язки правоохоронних органів по забезпеченню громадського правопорядку"

На засідання були запрошені старший оперуповноважений групи КМСД Мельник О.М. та оперуповноважений групи КМДС Очача Ю.В.


 Свято Покрови

14.10.2010
Свято Покрови

У цей день в ліцеї відбулося два заходи. Учні та працівники мали змогу переглянути виставу Колківського народного театру "Як наші діди парубкували"

А також учні, які проживають в гуртожитку, змогли розважатися на вечорі-відпочинку "Давай познайомимося"


 Всеукраїнський день бібліотек

04.10.2010
Всеукраїнський день бібліотек

Веселий та святковий настрій панував 30 жовтня у бібліотеці Маневицького професійного ліцею. У день Віри, Надії, Любові та матері їх Софії тут проходило свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. У конкурсній програмі під назвою "Золота скарбниця знань" приймали участь учні 21 та 23 груп.

О. Мартинюк, бібліотекар
Маневицького професійного ліцею


 День працівника освіти - 2010

30.09.2010
День працівника освіти - 2010

30 вересня в актовому залі відбувся святковий концерт "Усім, кому горде імення "Учитель", присвячений Дню працівників освіти.


 День партизанської слави

22.09.2010
День партизанської слави

22 вересня - в ліцеї відзначено День партизанської слави

З виставкою районного краєзнавчого музею ознайомила співробітник музею Степанюк Людмила.

З доповіддю "Партизанський рух Маневиччини" виступила викладач історії Котик Наталія Володимирівна.


 Крос "Золота осінь"

21.09.2010
Крос "Золота осінь"

21 вересня в ліцеї відбувся крос "Золота осінь", присвячений Дню фізкультурника.

Найкращим бігуном виявився Речун Роман (6 гр.).


 Виставка-ярмарка

04.06.2010
Виставка-ярмарка

4 червня в м. Луцьку відбулася щорічна виставка-ярмарка виробів, виготовлених учнями, майстрами виробничого навчання ПТНЗ області. Маневицьким професійним ліцеєм було представлено широкий асортимент столярних виробів. Найбільшою популярністю користувалися кухонні набори, дитячі гойдалки, столи з лавками.

На театральному майдані відбувся святковий концерт, в якому виступив козачий гурт ліцею з піснею "Славна Україна, дивовижний край".


 Засідання клубу "Правовик" - травень 2010

21.05.2010
Засідання клубу "Правовик" - травень 2010

21-го травня відбулось чергове засідання клубу "Правовик", на яке була запрошена директор Управлiння Пенсiйного фонду України в Маневицькому районi Сокіл Надія Іванівна. Вона розповіла учням про роботу в управлінні, а також про важливість правильного оформлення договорів при влаштуванні на роботу, обов'язковість пенсійного страхування, переваги працевлаштування на державні і приватні підприємства.


 Конкурс профмайстерності з професії "Продавець" - 2010

12.05.2010
Конкурс профмайстерності з професії "Продавець" - 2010

12-го травня був проведений конкурс професійної майстерності з професії "Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів". Учні мали можливість позмагатись і в знанні теоретичного матеріалу, і в практичній роботі.


 Святкування дня Перемоги

09.05.2010
Святкування дня Перемоги

9-го травня працівники та учні ліцею взяли участь у святкуванні дня Перемоги в райцентрі.


 Літературно-музична композиція "Згадаймо величні ..."

07.05.2010
Літературно-музична композиція "Згадаймо величні ..."

7-го травня в ліцеї була проведена літературно-музична композиція "Згадаймо величні ті роки", присвячена 65-річниці Великої Перемоги. Всі присутні в залі з цікавістю слухали розповіді-спогади ветеранів Ганни Григорівни Кучміюк і Віктора Івановича Пшеніцина, які були запрошені на цей захід.www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика