18 вересня 2021 р.

24 вересня

Солобчук Людмила Архипівна

26 вересня

Методична комісія викладачів загальноосвітньої підготовки

Головними завданнями діяльності методичної комісії є:

• підвищення якості навчально - виховного процесу;
  • неперервне удосконалення рівня педагогічної майстерності викладачів;
  • активізація творчого потенціалу кожного викладача;
  • забезпечення безперервного удосконалення якості викладання, підвищення рівня проведення уроків;
  • впровадження інноваційних технологій навчання, використання найбільш доцільних форм і методів навчання;
  • вивчення і використання технологій дистанційного навчання;
  • формування творчої особистості та життєвих компетенцій учнів засобами загальноосвітніх предметів.

Методична комісія викладачів загальноосвітньої підготовки працює над проблемною методичною темою «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках загальноосвітніх дисциплін для формування професійних та життєвих компетентностей учнів».

Проблемна тема опрацьовується та реалізується в практичній діяльності педагогів через:

• впровадження в навчально-виховний процес комп’ютерних технологій;
  • формування компетентнісного підходу в діяльності викладача МК;
  • відвідання та обговорення відкритих уроків із використанням інноваційних методів навчання;
  • проведення засідань методичної комісії з використанням нетрадиційних форм роботи;
  • підвищення якості освіти через удосконалення педагогічної майстерності і культури праці викладача;
  • проведення предметних тижнів, позакласних заходів.

Індивідуальні методичні теми, над якими працюють члени методичної комісії:

Прізвище, ім'я, по-батькові

Індивідуальні методичні теми

1.

Книш Г. Г.

Формування життєвих компетентностей учнів на уроках математики через використання сучасних педагогічних технологій.

2.

Клімішин Г. В.

Мотивація пізнавальної діяльності на уроках біології та хімії шляхом використання компетентнісних завдань.

3.

Котик Н.В.

Формування навчально-пізнавальних компетенцій учнів на уроках суспільних дисциплін через використання новітніх технологій навчання.

4.

Щибор В.Я.

Використання інноваційних технологій при викладанні інформатики

5.

Мартинюк О.С.

Використання сучасних педагогічних технологій для формування мовних та життєвих компетенцій учнів.

6.

Сахнік Я.О.

Впровадження сучасних підходів навчання та виховання для формування комунікативної і соціокультурної компетенцій в учнів через використання інформаційно-комунікаційних технологій.

7.

Турик Г.Р.

Використання сучасних педагогічних технологій у навчально-виховному процесі для формування життєвих компетентностей учнів.

8.

Ковердюк Н.А.

Нові креативні та комунікаційні технології на уроках української мови та літератури.

9.

Шилак Л.П.

Формування мовних та літературних компетенцій учнів шляхом використання новітніх технологій навчання.

Працюють методичні комісії: