25 квітня 2017 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Коленда Наталія Петрівна

25 квітня

Методична комісія викладачів загальноосвітньої підготовки

Головними завданнями діяльності методичної комісії є:

• активізація творчого потенціалу кожного викладача;
  • впровадження нових освітніх технологій для підвищення рівня ефективності навчального процесу;
  • використання різних форм нетрадиційної роботи;
  • обмін досвідом роботи;
  • презентація результатів творчої педагогічної діяльності;
  • формування творчої особистості та життєвих компетенцій учнів засобами загальноосвітніх предметів.

Методична комісія викладачів загальноосвітньої підготовки працює над проблемною методичною темою «Використання інноваційних технологій на уроках загальноосвітніх дисциплін для формування освітніх та життєвих компетенцій учнів».

Проблемна тема опрацьовується та реалізується в практичній діяльності педагогів через:

• вивчення і використання в начальному процесі нових педагогічних технологій, передового педагогічного досвіду, аналіз результатів цієї роботи;
  • відвідання та обговорення відкритих уроків із використанням інноваційних методів навчання;
  • проведення засідань методичної комісії з використанням нетрадиційних форм роботи (теоретичний семінар, круглий стіл, методична конференція, семінар-практикум, фестиваль педагогічних ідей, панорама методичних перспектив);
  • проведення предметних тижнів, позаурочних заходів, гурткову роботу;
  • участь викладачів та учнів у обласних та всеукраїнських конкурсах;
  • розробку та систематизацію власних методичних напрацювань та публікації у педагогічній пресі.

Індивідуальні методичні теми, над якими працюють члени методичної комісії:

Прізвище, ім'я, по-батькові

Індивідуальні методичні теми

1.

Кайдик М. Я.

Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі.

2.

Клімішин Г. В.

Формування здоров’язбережувальної компетентності на уроках біології.

3.

Книш Г. Г.

Формування навчальних та життєвих компетентностей засобами сучасного уроку математики.

4.

Коленда Н.П.

Використання проектних технологій на уроках хімії

5.

Котик Н.В.

Формування навчально-пізнавальних компетенцій учнів на уроках суспільних дисциплін через використання новітніх технологій навчання.

6.

Мартинюк О. С.

Використання сучасних педагогічних технологій для формування мовних та життєвих компетенцій учнів.

7.

Сахнік Я. О.

Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

8.

Сіліч Л. І.

Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

9.

Турик Г. Р.

Розвиток мислення та життєвих компетенцій учнів на уроках зарубіжної літератури як один із ключових напрямів формування громадянської позиції.

10.

Шилак Л. П.

Формування мовних та літературних компетенцій учнів шляхом використання новітніх технологій навчання.

11.

Щибор В.Я.

Використання інноваційних технологій при викладанні інформатики

Працють методичні комісії: