7 грудня 2016 р.

Методична комісія педагогічних працівників деревообробних та торговельних професій

Головними завданнями членів методичної комісії деревообробних та торговельних професій є:

• підготовка кваліфікованих робітників здатних конкурувати на ринку праці;
  • вдосконалення фахової майстерності педагогічних працівників з використання інноваційних технологій в організації навчально-виробничого процесу;
  • оновлення навчально-методичного забезпечення професій.

Методична комісія працює над проблемною темою: «Інноваційні аспекти в організації навчально-виробничого процесу як основа формування висококваліфікованого робітника».

Робота над даною проблемою полягає у застосуванні різних інноваційних форм роботи, зокрема:

• нетрадиційні форми проведення занять, а саме:
    • методичні орієнтири: «Інноваційні форми роботи на уроці»
    • проблемний стіл: «Правильна організація виробничого навчання - запорука ефективності уроку»
    • методичний ринг: «Інтенсифікація процесу навчання шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес»
    • професійна дискусія: «Професійно-практична підготовка – фундамент майбутньої професійної діяльності»
  • обговорення актуальних питань:
    • про стан проходження виробничої практики та підготовки учнів до ДКА
  • відвідання та обговорення відкритих уроків з використанням інноваційних методик навчання;
  • проведення тижнів професій, конкурсів профмайстерності, практичних семінарів;
  • презентація досвіду роботи педагогічних працівників.

Методична комісія включає 7 членів:

Прізвище, ім'я, по-батькові

Індивідуальні методичні теми

1.

Чернюк Г.Ф.

Формування професійних компетенцій учнів шляхом застосування інноваційних технологій навчання.

2.

Сахнюк А.Л.

Розвиток самостійності і творчих здібностей учнів.

3.

Лучкевич В.Ф.

Вдосконалення роботи щодо вироблення в учнів умінь практичного застосування здобутих знань.

4.

Чайка В.В.

Удосконалення уроку виробничого навчання як засіб розвитку творчості педагога і учня.

5.

Ремінський В.М.

Розвиток пізнавальної активності та самостійності учнів на уроках виробничого навчання.

6.

Солобчук Л.А.

Використання різних методів і прийомів стимулювання та активізації пізнавальної діяльності учнів.

7.

Павлюк Г.В.

Удосконалення навчального процесу на основі використання сучасних педагогічних технологій.

Працює 6 методичних комісій: