7 грудня 2016 р.

Методична комісія педагогічних працівників будівельних професій

Головним завданням членів методичної комісії будівельних професій є:

• забезпечення якості навчання учнів;
  • комплексне навчально-методичне забезпечення освітнього процесу, з дисциплін будівельного профілю згідно ДС ПТО;
  • впровадження досягнень педагогічної науки в практику, впровадження нових освітніх технологій та ефективних методів навчання;
  • вивчення, узагальнення і трансляція передового педагогічного досвіду, організація і проведення науково-дослідницької роботи;
  • планування, організація, координування, контроль, облік та педагогічний аналіз навчально-виховного процесу.

Методична комісія працює над такою методичною проблемою: «Вдосконалення навчально-виробничого процесу шляхом впровадження інноваційних технологій при підготовці кваліфікованих робітників будівельних професій».

Робота над даною проблемою полягає у застосуванні різних інноваційних форм роботи, це зокрема:

• Методична конференція: «Методика використання мультимедійних технологій»
  • Обмін досвідом: «Методика розроблення дидактичних матеріалів»
  • Круглий стіл: “Роль методичної комісії в покращенні професійної підготовки учнів”
  • Диспут: “Самовдосконалення педагога – чиясь примха чи необхідність”
  • Ярмарка ідей: “Шляхи покращення профорієнтаційної роботи”
  • Тематичний стіл: “Інноваційні технології при підготовці кваліфікованих робітників”
  • Бесіда: “Методичні рекомендації з організації та змісту роботи майстра виробничого навчання”

Методична комісія включає 5 членів, які працюють над такими індивідуальними методичними проблемами:

Прізвище, ім'я, по-батькові

Індивідуальні методичні теми

1.