Методична комісія викладачів загальноосвітньої підготовки

Головними завданнями діяльності методичної комісії є:

• розвиток творчих можливостей кожного викладача;
  • впровадження нових освітніх технологій для підвищення рівня ефективності навчального процесу;
  • використання нетрадиційних форм та прийомів роботи;
  • обмін досвідом роботи;
  • презентація результатів творчої педагогічної діяльності;
  • формування творчої особистості та життєвих компетенцій учнів засобами загальноосвітніх предметів.

Методична комісія викладачів загальноосвітньої підготовки працює над проблемною методичною темою «Використання інноваційних технологій на уроках для формування освітніх та життєвих компетенцій учнів».

Проблемна тема опрацьовується та реалізується в практичній діяльності педагогів через:

• вивчення і використання в навчальному процесі сучасних педагогічних технологій, передового педагогічного досвіду, моніторинг результатів цієї роботи;
  • відвідання та обговорення відкритих уроків із використанням інноваційних методів навчання;
  • проведення засідань методичної комісії з використанням нетрадиційних форм роботи (круглий стіл, теоретичний семінар, семінар-практикум, методична конференція, фестиваль педагогічних ідей, панорама методичних перспектив);
  • проведення предметних тижнів, позакласних заходів, роботу предметних гуртків;
  • участь викладачів та учнів у обласних та всеукраїнських конкурсах;
  • розробку та систематизацію власних методичних напрацювань та публікації у педагогічній пресі.

Індивідуальні методичні теми, над якими працюють члени методичної комісії:

Прізвище, ім'я, по-батькові

Індивідуальні методичні теми

1.

Книш Г. Г.

Формування навчальних та життєвих компетентностей засобами сучасного уроку математики.

2.

Клімішин Г. В.

Формування здоров’язбережувальної компетентності на уроках біології.

3.

Котик Н.В.

Формування навчально-пізнавальних компетенцій учнів на уроках суспільних дисциплін через використання новітніх технологій навчання.

4.

Щибор В.Я.

Використання інноваційних технологій при викладанні інформатики

5.

Мартинюк О.С.

Використання сучасних педагогічних технологій для формування мовних та життєвих компетенцій учнів.

6.

Сахнік Я.О.

Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

7.

Турик Г.Р.

Розвиток мислення та життєвих компетенцій учнів на уроках зарубіжної літератури як один із ключових напрямів формування громадянської позиції.

8.

Шилак Л.П.

Формування мовних та літературних компетенцій учнів шляхом використання новітніх технологій навчання.

Працюють методичні комісії: