20 листопада 2017 р.

Книш Галина Григорівна

Рокочук Валерій Степанович

Матеріально-технічна база

У вік бурхливого розвитку науки і техніки час вимагає від кожного громадянина України самостійності думки, здатності до самостійної пізнавальної діяльності, вміння творчо підходити до праці. Перед освітніми закладами стоїть завдання перетворити навчання у творчий процес, зробити його розвиваючим, виховуючим, формуючим. Велика роль у цьому процесі відводиться матеріально-технічній базі.

В ліцеї функціонує 10 кабінетів загальноосвітньої підготовки, основними завданнями яких є:

• організація індивідуального та диференційованого навчання;
  • реалізація практичної і творчої складових змісту навчання;
  • забезпечення профільного навчання;
  • організація роботи гуртків та факультативів;
  • проведення засідань методичних комісій;
  • індивідуальна підготовка викладача до занять та підвищення його науково-методичного рівня.

Кабінет зарубіжної літератури

Кабінет математики

Навчально-методична база загальноосвітніх кабінетів забезпечує хороші умови для поглиблення і закріплення знань учнями на протязі навчання в ліцеї. Діють кабінети історії України, всесвітньої історії, української літератури і мови, зарубіжної літератури, математики, біології, хімії, фізики, інформатики та інформаційних технологій, іноземної мови.

База кабінетів із захисту Вітчизни та фізкультурно-спортивного комплексу дає можливість успішно готувати молодь до служби у війську.

Теоретичні знання із спецдисциплін учні набувають в кабінетах будови тракторів і автомобілів, машин лісового господарства, організації і технології проведення механізованих робіт, правил дорожнього руху, лісівництва, товарознавства, спецтехнології.

Автотракторний парк

Слюсарна майстерня

Практичних навиків учні можуть набути в майстернях, обладнаних столярними та слюсарними верстатами, інструментами, лабораторіях, пунктах технічного обслуговування, навчальних полігонах, навчальному магазині. Тут вони вчаться працювати на деревообробних верстатах, здобувають навички їзди на автомобілях, тракторах, засвоюють ази будівельної справи, стають справжніми професіоналами у галузі торгівлі.