26 травня 2018 р.

День Народження в наступному місяці:

Домбровський Віктор Іванович

06 червня

Сачковський Микола Васильович

12 червня

Історія Маневицького професійного ліцею

ліцей

В 1978 р. за пропозицією Міністерства лісового господарства в смт. Маневичі було розпочато будівництво сільського середнього професійно-технічного училища №8. В 1982 році даний навчальний заклад започаткував свою роботу, де 210 учнів почали отримувати знання з механізаторського та деревообробного профілів. З року в рік база училища поповнювалася новою технікою та засобами навчання. В 1987 р. тут вже навчалось 600 учнів, які отримували знання з професій тракториста-машиніста широкого профілю, машиніста автомобільних кранів, робітника-лісівника верстатника, столяра, водія автомобіля.

В 1992 р. СПТУ №8 перейменовано в професійно-технічне училище №28. А в жовтні 2002 р. наказом Міністерства освіти і науки Маневицьке ПТУ-28 набуло статусу професійного ліцею.

ліцей