Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
7 часточок щастя 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


7 часточок щастя

Дата: 2014-06-27

Автор: Лозовик О.Д.

 

Великий французький філософ Жан-Жак Руссо вважав, що для щастя потрібні три умови: хороший банківський рахунок, хороший кухар і хороший шлунок. Але результати досліджень психологів, опубліковані в американському науково-популярному журналі "Psychology Today", показують, що ближче до істини був Козьма Прутков, який сказав: "Якщо хочеш бути щасливим - будь ним!". У всякому разі, психологи вказують сім конкретних способів стати щасливим.

1. Любіть своїх близьких.

Приділяйте більше часу тим, кого Ви любите, і Ви частіше будете почувати себе щасливим.

2. Віддавайте багато сил своїй улюбленій професії.

Якщо Ви любите свою роботу, працюйте як можна більше. Якщо не любите - постарайтеся її змінити: це буде в кінцевому підсумку вигідніше і для Вас, і для суспільства. На роботі ми проводимо велику частину свого життя, і не можна перетворювати цей час на катування.

3. Допомагайте іншим людям.

У нас глибоко закладений альтруїзм - потреба безкорисливо допомагати оточуючим. Допомагаючи іншим, Ви, по-перше, підвищуєте самоповагу, по-друге, знімаєте з себе психічні та фізичні стреси. Результат - підвищення задоволеності життям, тобто наближення до щастя.

4. Постарайтеся бути щасливим!

Поспостерігайте за собою, з'ясуйте, подумайте, що викликає у Вас гарний настрій, що Вас тішить, і прагніть до цього (зрозуміло, не вступаючи в суперечність з Кримінальним кодексом).

5. Фізична активність.

Будь-яка фізична активність доставляє здоровій людині справжню насолоду. Академік Павлов називав це почуття "м'язової радістю". Є думка, що при фізичних зусиллях в мозку виробляються речовини, що призводять до ейфорії. Годяться біг, ходьба на лижах, будь-які види спорту, танець - все, що Вам доступно. Вийшовши рано вранці з лопатою, розкидайте сніг від під'їзду - і Ви відчуєте себе щасливим.

6. Внесіть у своє життя елемент новизни.

Нас з дитинства виховують у впевненості, що хороше тільки розмірене життя. Постійний режим дня, стійкі звички, прихильність до одного місця роботи, кола спілкування, що склався, своєму постійному кафе або кінотеатру, проведення відпустки з року в рік в одному і тому ж місці - все це непогано, але людині потрібна новизна, можливість імпровізації. Робіть час від часу "перебивку" - наприклад, спробуйте іноді їздити на службу незвичайним маршрутом, заведіть нове хобі, візьміть відпустку в нетрадиційний сезон ...

7. Не впадайте у відчай, якщо часом відчуваєте себе глибоко нещасним.

Це закон психологічного маятника: якщо сьогодні Ви щасливі, неминуче прийде і зворотній стан, причому ті, у кого маятник особливо сильно відхиляється в "плюсову" сторону, повинні примиритися з тим, що великі будуть і "мінусові" відхилення.


Отже, сім способів стати щасливим. Руссо, мабуть, був не правий, висуваючи першою умовою "хороший рахунок в банку". Хоча з 1946 по 1978 рік добробут американців значно зріс, частка людей, які заявляли під час соціологічних опитувань, що вони щасливі, практично не змінилася. Надалі вона стала рости і зараз досягла 70-80%. За рахунок чого відбувалося таке зростання, не цілком ясно. Можливо, за рахунок збільшення популярності спорту. Може бути, за рахунок того, що в останні 10-15 років суспільство стало більш терпимим до спроб людини внести у своє життя новизну і різноманітність ...


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика