Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
9 ФРАЗ, які виправдовують ледарів 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


9 ФРАЗ, які виправдовують ледарів

Дата: 2014-06-26

Автор: Лозовик О.Д.

 

У всьому світі люди роблять щось корисне прямо в ці секунди, поки ти читаєш цей текст. Ти можеш бути одним з них, якщо захочеш. Перший крок - це перестати розповідати собі ці дев'ять даремних казок.

1. Я не можу

Єдина людина, яка може сказати тобі: «Ти не можеш», - це ти сам. Якщо ти чуєш ці слова, що доносяться звідкись із глибини твого мозку, відключай звук.

Твоя віра може зрушити гори, а твої сумніви можуть їх спорудити. Твій сумнів у самому собі - перший ворог на шляху до особистісного зростання. Коли ти залишиш свої марні побоювання з приводу власних можливостей, коли ти почнеш поважати себе, ти зрозумієш, як багато ти можеш зробити, і здивуєшся, скільки можливостей приховано в тобі. Зрештою, у твоїх сумнівів і твоєї віри є щось спільне: вони вимагають, щоб ти повірив у щось, чого не можеш бачити. Тобі залишається тільки зробити вибір, в що.

2. Потрібна лише ідея, яка чогось варта

Коли ти нічого не робиш, ти нічого і не отримуєш. Ідея нічого не зробить для тебе - тобі треба якось втілювати її в життя. За фактом, хороша ідея може засісти у тебе в голові і принести тобі більше шкоди, ніж користі. Твоя підсвідомість розуміє, що ти прокрастинуєш (прокрастинація - страх розпочати нову справу). Робота, яку ти відкладаєш, приносить стрес, тривогу, страх і ще більшу прокрастинацію - порочне коло, яке з часом стає тільки гіршим. Перервати його можна тільки дією. Прогрес вимірюється виключно діями. Якщо немає дії, немає і прогресу.

3. Я зроблю це завтра

В успішних людей є звичка робити сьогодні те, що ліниві люди планують на завтра. Найбільший ворог продуктивності - це нікчемна віра, що завтра чомусь краще підходить, щоб щось зробити, ніж сьогодні. Це величезна брехня. Завтра ти будеш почувати себе точно так само, а сприятливий день так ніколи і не настане. Твоя справжня проблема не в тому, що сьогодні ти не можеш, а в твоєму настрої. Усвідом нарешті, що завтра як такого взагалі не існує і ніколи не буде існувати. Єдина можливість, яка у тебе є, це та, яка у тебе є зараз. Цей момент. Немає ніякого дня, крім сьогоднішнього. Якщо ти зробиш сьогодні те, чого не зроблять інші, тобі пощастило. Ти прокинешся завтра і відчуєш здатність зробити щось, чого не можуть інші.

4. Я не готовий

Якщо щось змушує тебе нервувати і відчувати незручність, це означає, що ти все робиш правильно, ти ростеш. Будь-яке продуктивне зростання пов'язане з виходом із зони комфорту. Твої почуття - це лише тривога і страх, які зазвичай виникають при спробі знайти свій шлях. Тривога - не що інше, як внутрішній страх, який раз за разом змушує тебе переживати невдачі ще до того, як вони з тобою трапляються. Це ілюзія. Змирися з тим фактом, що твої страхи не можуть запобігти нічого поганого, зате вони можуть зупинити твоє життя. Так що звикни до складних почуттів. Твоє прагнення до успіху має побороти страх перед невдачею. Зрештою, випадкові події твого життя завжди викликають якісь напівусвідомлені почуття хвилювання і страху. Ти можеш усвідомлено контролювати свою реакцію на них. Сконцентруйся на цьому, і ти завжди будеш більш продуктивним.

5. Моя найкраща робота все ще недостатньо хороша

Коли ти займаєшся важливою роботою, яка змушує тебе рухатися вперед, це нормально - бути критичним по відношенню до себе. Це відбувається тому, що ти хочеш зробити все добре. У тебе є бачення бажаного результату: як усе має виглядати і функціонувати. Часто між плодом нашої праці і нашими очікуваннями є дуже великі відмінності. Ти кажеш собі, що твоя робота все ще недостатньо хороша: ти намагаєшся, але все ніяк не можеш досягти бажаного результату. Це дратує, це зводить з розуму, і ти вже готовий все кинути. Але це бажання досконалості, яке ти ставиш на чільне місце, і спрямовує тебе зайнятися цією роботою. І цей факт безцінний. Це пристрасть, це драйв. Не дозволяй своїм бажанням поставити хрест на тому, чого ти вже досягнув, кинути вдосконалюватися і вчитися. Ти обов'язково досягнеш бажаного. Просто потрібні час і практика. Якщо ти все ще знаходишся в цій фазі, зрозумій, що це нормально, і найважливіша річ, яку ти можеш зробити, це продовжувати робити свою роботу. Лише роблячи більше роботи, ти вдосконалиш свої навички та скоротиш прірву між очікуваним результатом і плодом своїх праць.

6. Краще кинути зараз і не втрачати час і сили

Як одного разу сказав Уїнстон Черчіль: «Успіх ніколи не буває кінцевим, а невдача - смертельною. Значення має лише бажання продовжувати справу». Завзятість - запорука продуктивності. Невдачі, великі і маленькі, трапляються щодня навіть з кращими з нас. Найсильніші і найбільш продуктивні люди - це не ті, які завжди досягають успіху, а ті, хто не здається, коли програє. Коли ти відчуваєш, що вже готовий все кинути, подумай про те, який шлях ти вже виконав і чому ти почав справу. Часто ти знаходишся набагато ближче до прориву, ніж ти думаєш. Деякі люди припиняють свої спроби, коли вони вже майже досягли мети, в той час як інші, навпаки, продираються до мети через будь-які невдачі, до самої останньої секунди. Коли ти навчишся кидати справи, це стає звичкою. Завжди продовжуй йти!

7. Будь-який біль - це погано

Як би сильно ти не намагався, тобі не вдасться повністю уникнути болю: ти не можеш уникнути однієї з найважливіших складових зростання. У тебе все ще є вибір: ти можеш здатися болю і кинути почате або працювати, незважаючи ні на що, наполегливо продовжувати справу і поступово досягти однієї з найбажаніших цілей. Біль - це частина шляху; його розвиток і що ти будеш робити з ним - твій вибір. У будь-якій болючій проблемі прихована можливість - така, яка буквально зводить нанівець цю проблему. Твій найбільший успіх виросте з визнання цієї проблеми і перетворить її в нову можливість.

8. Структура і послідовність не мають значення

Твоя здатність ставити перед собою ясні і реалістичні цілі і дисципліновано працювати кожен день для їх досягнення гарантує успіх. Це набагато важливіше, ніж будь-який інший метод продуктивної роботи. Якщо ти робиш все послідовно, фокусуєшся на доданих зусиллях, ти неминуче з нуля досягнеш тих же результатів, що і люди, які пішли далеко вперед.

9. Занадто пізно

Неправда. Ніколи не буває пізно зробити інший вибір і зробити так, щоб у твоєму житті сталося щось нове. Це очевидно для багатьох, але іноді треба буквально втовкмачувати собі в голову, що твоє майбутнє залежить від того, що ти робиш зараз. Будь-який момент може стати для тебе новим початком. Скаржитися на втрачений час і втрачені можливості безглуздо. Ти нічого не можеш з цим зробити. Майбутнє починається зараз. Ось прямо зараз. Хапай його обома руками і тягни до себе з усіх сил. Якщо на твоєму шляху виникне перешкода і перед тобою постане вибір, сидіти склавши руки або робити щось заради подальшого прогресу, вибирай другий варіант.

Думай, працюй, бийся, проривайся в щасливе майбутнє!


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика