4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

9 мотиваційних звичок

Дата: 2014-06-25

Автор: Лозовик О.Д.

1. Ранній підйом.

Всі успішні люди - пташки ранні. Щось особливе й магічне є в ранньому підйомі. Ця частина дня, коли ще світ не прокинувся, - найважливіша і найбільш надихаюча. Ті, хто встає до світанку сонця, стверджують, що їхнє життя стало повноцінним. Спробуйте і ви вставати рано, і вже через місяць-другий ви будете з жалістю згадувати ті роки, коли світанок зустрічали в ліжку.

2. Захоплююче читання.

Якщо в день замінити годину сидіння перед телевізором або комп'ютером читанням корисної та цікавої книги, то ви станете найрозумнішою людиною серед свого оточення. Ви будете швидше знаходити відповіді на питання, з вами буде цікавіше спілкуватися, багато чого буде виходити само собою. Як сказав Марк Твен: "Людина, яка не читає хороших книг, не має переваг перед людиною, яка не вміє читати".

3. Уміння спрощувати.

Спрощення - це усунення непотрібного і марного. Необхідно вміти спрощувати все, що можна і потрібно спростити. Хоч це і вимагає довгої практики, в підсумку дає позитивний результат. Очищаються пам'ять і почуття, ви менше переживаєте і нервуєте. Чим простішим буде ваше життя, тим більше ви зможете ним насолоджуватися.

4. Уповільнення.

Насолоджуватися життям в постійному стресі і хаосі неможливо. Знайдіть для себе тихий час, зупиніться, прислухайтеся до себе і свого внутрішнього голосу. Зверніть увагу на все, що має для вас значення. Візьміть за звичку прокидатися рано, коли навколо тиша, щоб розслабитись, поміркувати, творити. Сповільніть темп життя, і тоді все, за чим ви гналися, саме наздожене вас.

5. Тренування.

Регулярна активність зберігає здоров'я. Якщо у вас зараз немає часу на тренування, рано чи пізно ви все одно почнете їх робити, щоб підтримувати своє здоров'я. Спортом можна займатися не тільки в тренажерних залах, але і вдома.

6. Щоденна практика.

Чим більше людина практикується, тим більш удачливою вона стає. Адже удача - це те місце, де практика зустрічається з можливостями. Без практики неможливо висловити свій талант. Практикуючись, ви завжди будете готові скористатися можливістю показати свій талант.

7. Оточення.

Саме ця звичка здатна прискорити ваш успіх. Оточіть себе позитивними, енергійними людьми. Вони - найкраща підтримка, мотивація і корисні поради. У години депресії спілкування зі своїми друзями здатне підняти вас на ноги.

8. Заведіть журнал подяк.

Це звичка, здатна творити чудеса. Подякуйте за все, що у вас є, і прагніть до кращого. Подяка сприяє появі нових приводів для радості. Перед сном записуйте по одній речі, за яку ви вдячні. Чудеса не змусять себе чекати!

9. Будьте наполегливими.

Едісон зробив 10000 невдалих спроб, перш ніж винайти електричну лампочку. Уолту Діснею для заснування Діснейленду довелося вислухати 303 відмови від різних банків, перш ніж він домігся бажаного. 134 видавця відхилили книгу Дж. Кенфілд і Марка В. Хансена "Курячий бульйон для душі", перш ніж вона стала світовим бестселером. Відчуваєте закономірність? Якщо ви хочете добитися бажаного, будьте наполегливі і не здавайтеся!