Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
7 простих звичок для відмінного початку дня 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


7 простих звичок для відмінного початку дня

Дата: 2014-06-21

Автор: Лозовик О.Д.

 

"Людина успішна, якщо вона встає рано вранці,
лягає ввечері спати і між цим робить те, що вона хоче робити"

Боб Ділан.

Ось 7 звичок, використовуючи які, можна зробити свій ранок і весь день кращим.

1. Хороший сніданок

Це дуже важлива умова. Вівсяна каша, яйця або бутерброд з сиром дадуть відмінний заряд бадьорості на весь день.

2. Зробіть компліменти

Скажіть щось приємне вашим близьким і це підніме настрій не тільки їм, але і вам. І необов'язково робити компліменти з приводу зовнішності. Краще навіть буде сказати комплімент з приводу якихось умінь чи особистісних якостей людини.

3. Позитивне споживання інформації за сніданком

Замість того, щоб дивитися новини або читати газети з негативною інформацією, подивіться гумористичні програми або просто поспілкуйтеся в колі сім'ї за столом на якісь приємні теми.

4. Почніть свій робочий день з найважливішого завдання дня

Якщо ви зробите те, що найбільш важливо, зранку, то потім вам буде легше і простіше виконувати інші завдання.

5. Поспіх ні до чого

Якщо виконувати певну задачу повільно, то стає легше повністю зосередитися і в кінці дня отримати більш якісну роботу, ніж якби ви намагалися підтримувати високу швидкість протягом дня. Частково тому, що більш низькі рівні стресу тримають думку і погляд свіжими і енергію на рівні навіть після декількох годин роботи.

6. Робіть фіззарядку

Завдяки регулярним виконанням зарядки вранці можна суттєво підвищити свою енергію і рівень гормонів. Це робить весь день світлішим і людина почувається більш рішучою. Внутрішні сумніви і напруженість зменшуються і вона стає більш оптимістично налаштованою. Наполегливо рекомендується робити якісь вправи вранці. Якщо ви не можете робити зарядку або сходити в спортзал, то можна спробувати, наприклад, їздити на роботу на велосипеді.

7. Робіть правильні речі

Одне це тільки підвищує вашу самооцінку. Можна виконати простий акт доброти: допомогти комусь знайти дорогу, якщо людина не знає куди йти, перевести бабусю через дорогу і т.д.

Почніть будувати свій позитив з малих кроків, а в подальшому розширюйте коло хороших справ і ваші дні завжди будуть наповненими і щасливими.


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика