Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
Методи впливу на людей



 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Методи впливу на людей

Дата: 2014-06-17

Автор: Лозовик О.Д.

 

1. Зацікавте

Кожна людина шукає особисту вигоду. Тому пояснюючи вашу позицію, не забудьте розповісти слухачеві, яку користь в ній він може знайти для себе.

2. Шукайте компроміс

Людину не можна просто зазомбувати. Якщо ви хочете вплинути на когось, ви повинні вміти вести переговори і йти на компроміси.

 

3. Спілкуйтеся

Спілкування - ось основний ключ до впливу. Чим більш ви комунікабельні, тим більша кількість людей буде підтримувати вашу точку зору.

4. Надихайте інших

Для того, щоб переконати в чомусь інших, ви самі повинні випромінювати ентузіазм.

5. Загіпнотизуйте

Загіпнотизуйте співрозмовника. Звичайно, не в буквальному сенсі. Зробіть це за допомогою вашої чарівності. Пам'ятайте, що люди зазвичай охоче погоджуються з тими, кого люблять і поважають.

6. Заплатіть

Гроші - це відмінний мотиватор, чи не так? Можливо, це один з найпростіших і швидких способів отримати те, що ви хочете. Єдиний мінус - цей спосіб може дорого вам обійтися. Але ситуації бувають різні, погодьтесь.

7. Будьте послідовними

Якщо ваша думка змінюється так само швидко, як напрям вітру, то навряд чи ви зможете когось в ній переконати. Будьте вірними своїм переконанням.

8. Будьте експертом

Не будьте голослівними. Підтверджуйте вашу думку фактами. Для цього вам потрібні певні знання. Люди охочіше прислухаються до того, хто розбирається в тому, що говорить.

9. Слухайте

Вчіться слухати і чути. Це є важливою складовою ефективного спілкування, яке дуже важливо в умінні впливати на оточуючих.

10. Будьте впевненими

Якщо ви випромінюєте почуття впевненості в собі і своїх словах, люди обов'язково прислухатимуться до вас. Якщо ви хочете переконати когось піти вашим шляхом, для початку самі повірте в те, що цей шлях вірний.

11. Поважайте інших

Чим більше ви самі поважаєте думки інших людей, тим більше у вас шансів бути почутими.

12. Зробіть собі репутацію

Якщо ви зарекомендуєте себе розумною, надійною і грунтовною людиною, люди будуть більше довіряти вам і почнуть прислухатися до вашої думки.

13. Будьте терплячими

Спроби переконати інших у своїй точці зору можуть зайняти багато часу, тому ви повинні бути дуже терплячими і тактовними при цьому.

14. Визнайте свої помилки

Якщо ви неправі, визнайте це. Люди будуть сприймати вас як справедливу і чесну людину.

15. Знайте, чого ви хочете

Навіщо вам необхідно вплинути на іншу людину? Яка ваша мета? Для того, щоб когось переконати, ви самі повинні чітко розуміти для чого вам це потрібно. Інакше ваша мова буде неясною і розмитою.

16. Практикуйтесь

Не упускайте шансу застосувати вашу техніку переконання на практиці. Практика допомагає відточити будь-яку майстерність до досконалості.

17. Досліджуйте

Дослідіть факти, що підтверджують вашу точку зору, якщо хочете донести її до інших.

18. Будьте позитивні

Будьте життєрадісні і вселяйте в інших надію на краще. Люди завжди з радістю прислухаються до тих, хто позитивний і оптимістичний.

19. Заручіться рекомендаціями

Люди прислухаються до думки один одного. Попросіть кого-небудь замовити за вас слівце і ви побачите, що рівень довіри до вас зросте.

20. Попросіть

Іноді для того, щоб змусити когось щось зробити для вас, досить просто про це попросити. Будьте ввічливими, не лінуйтеся сказати "будь ласка" і "спасибі " і люди підуть до вас назустріч.


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.info



Яндекс.Метрика