Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
Як викликати до себе симпатію 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Як викликати до себе симпатію

Дата: 2014-06-16

Автор: Лозовик О.Д.

 

В ефекту симпатії та взаємного тяжіння є свої закони. Наука таке явище називає атракцією. Вам може бути зрозумілий хід думок партнера, сенс його вчинків і рішень. Але розмови на одній хвилі - не вийде.

 

Перший закон симпатії:

Розуміти - не означає приймати.

Для виникнення симпатії потрібно, хоча б мінімальна схожість у поглядах. Хоча, є й виключення з цього правила. Ми часто чуємо, що протилежності притягуються. Але це твердження скоріше підходить для дружби або спільного життя, а не для перемоги в переговорах. Так що запам'ятайте, що для того, щоб добитись поступливості від опонента, необхідно виключити протиріччя у вчинках, інтересах, цілях і бажаннях. Вольовим зусиллям постарайтеся викликати в собі позитивне ставлення до співрозмовника (нехай навіть він вас дратує). Ви відчуєте, як і він почне вести себе краще. Завжди тримайте в голові слова: вигода, користь, контракт. Щоб перевести людину на свою сторону, потрібно змусити її повірити, що ви - друг. Причому щирий друг!

Другий закон симпатії:

Намагайтеся викликати до себе приязнь.

Другий закон симпатії доводить, що навіть, якщо люди в чомусь не згодні, опонент легше приймає незручну для себе позицію, якщо відчуває приязнь. Відомий досвід, коли двом різним групам досліджуваних показали фото однієї і тієї ж людини. Тільки одним сказали, що це зразковий сім'янин і добрий працівник, а другим, що пройдисвіт і шахрай. Тим, хто дивився на нього, як на сім'янина, зображений на фото здався милим і симпатичним. А ті, хто бачив шахрая, вишукували все нові і нові неприємні риси. Так що, ким би ви не були і які б цілі не переслідували, усіма силами намагайтеся викликати до себе приязнь. Бійтеся негативного ставлення до себе. Продумуйте все до дрібниць, починаючи від вигляду, жестів і манер, закінчуючи постановкою голосу і використанням словосполучень та зворотів у мові.

Третій закон симпатії:

Співчувайте.

Ключ до серця людини лежить через співчуття. Потурайте її уподобанням, виявляйте співчуття, робіть вигляд, що вам не все одно. Уявіть, чим розмінюються люди в момент спілкування? Товари (будь-які об'єкти, які можна пощупати і застосувати), гроші (золото, дорогоцінне каміння, все, що має цінність), інформація, любов (секс), послуги, статус. Виходить, що під час спілкування «два дурні: один продає - інший купує». Всі хочуть продати дорожче, купити дешевше, менше дати, а більше взяти. Свої витрати і втрати ми прагнемо звести до «нуля». Тут криється велика небезпека. Якщо хтось захоче дати надто мало, то інтерес до нього, як до партнера може впасти або зовсім зникнути.

Як викликати до себе симпатію

Наступні прийоми дозволять підсилити потяг співрозмовника до вас:

  • Звертайтеся частіше на ім’я, вимовляйте його з почуттям гідності і трепету. Дайте співрозмовнику можливість відчути себе особистістю.
  • Завжди будьте доброзичливим, з виразом тактовної посмішки на обличчі. (Зверніть увагу на обличчя хороших адміністраторів в ресторані).
  • Навчіться прийомам правильного слухання.
  • Частіше використовуйте в спілкуванні добрі слова на адресу співрозмовника, трохи лестощів. Вас від цього не поменшає.

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика