Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
Основні грубі помилки при спілкуванні, через які людей не рідко недолюблюють 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Основні грубі помилки при спілкуванні,
через які людей не рідко недолюблюють

Дата: 2014-06-14

Автор: Лозовик О.Д.

 

1. Вихваляння

Деякі люди впевнені, що вихваляючись новою машиною або великими заробітками, вони зможуть справити враження на оточуючих. Часто це вірно. Вони справлять враження на оточуючих... нерозумних. Розумні ж люди подивляться на них, як на занудних, зверхніх і нецікавих. Коли хтось усвідомлено намагається підняти себе вище за інших - це відразу впадає в очі і, як правило, такі старання викликають прямо протилежний ефект.

 

2. Занадто багато порад

Всі люди люблять давати поради. У цьому немає нічого дивного. Коли хтось розповідає вам про свої проблеми - перше, що спадає на думку - це підтримати, висловити свою точку зору, поділитися досвідом, але іноді людині потрібно просто виговоритися. Вчіться утримуватися від коментарів, в тих ситуаціях, коли ви відчуваєте, що вони можуть бути зайві. Зазвичай люди самі просять поради, якщо вона їм дійсно необхідна. У цьому випадку намагайтеся не переборщувати. Занадто активний порадник з боку може здатися зацикленим на собі розумником, який упевнений, що знає відповіді на всі питання. Тих, хто зіткнувся з реальною проблемою, такі всезнайки дратують.

3. "А я..., а мені..., а у мене..."

Є люди, які можуть обговорювати лише одну тему - себе улюблених. Будь-який діалог вони перетворюють на монолог про себе. Це дратує. Ось парочка найпоширеніших способів поставити на собі клеймо огидного співрозмовника:

  • Постійно перебивайте співрозмовників на півслові фразою: "Це ще що, ось у мене!" і починайте розповідати свою історію.
  • Під час діалогу замість того, щоб слухати співрозмовника, просто чекайте своєї черги заговорити.
  • Намагайтеся перевести будь-яку розмову на тему цікаву вам і відчайдушно продовжуйте чіплятися за неї навіть після того, як вона закінчена.
  • Базікайте занадто багато.

4. Плітки

Вирішили обговорити з новим знайомим неприйнятний для вас стиль в одязі дами навпроти, брудне волосся спільного приятеля або останній роман вашої сусідки? Тоді не дивуйтеся, якщо це буде ваша остання розмова з цією людиною. Пліткувати і обговорювати оточуючих - це заняття на любителя. Безумовно, подібні розмови дають відчуття переваги над іншими, але, разом з тим, вони включають в себе масу негативних моментів. Вони нудні, марні і залишають після себе неприємний осад. До того ж, якщо ви з радістю обговорюєте інших, ваш співрозмовник легко може подумати, що варто йому відійти і ви почнете так само обговорювати його - це вб'є будь-яке бажання спілкуватися з вами.

5. Страх зробити помилку

Одна з головних помилок в розмові - це постійний страх зробити помилку. Коли людина надто зосереджена на тому, щоб справити враження приємного співрозмовника, це відразу впадає в очі - вона підбирає кожне слово, а її думки зосереджені десь глибоко всередині, а не на самому діалозі. Потрібно бути простіше. Думайте, що говорите і говоріть, що думаєте.


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика