Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
Правила справжнього оптиміста 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Правила справжнього оптиміста

Дата: 2014-06-12

Автор: Лозовик О.Д.

 

1. Триматися ближче до оптимістично налаштованих людей.

Справа в тому, що люди дуже впливають один на одного. Уявіть, що Ви, людина з оптимістичним поглядом на життя, раптом потрапляєте в суспільство зануд і скигліїв! Довго ваш оптимізм протримається? І, навпаки, коли кілька оптимістів починають разом якусь роботу, це дає енергетичний ефект, і робота виконується швидше.

2. Як би не було важко, ніколи не опускати руки!

Слід пам'ятати, що рішення є навіть у найбільш, на перший погляд, нерозв'язних проблем. І успіху в справах зможе домогтися той, хто ніколи не здається і йде вперед. Людина, що опускає руки при першій проблемі ніколи не отримає результат, адже проблеми на шляху були, є і будуть - від цього ніде не дітися. Але справжній оптиміст завжди знайде вихід з будь-якої скрутної ситуації. Як говоритися, навіть якщо вас з'їли, у вас є два виходи :)

3. Жити сьогоденням.

Минуле вже не настане, майбутнє ще не настало - так чому переживати з цього приводу! Кидаючись з головою в думки про майбутнє ми ризикуємо втратити своє справжнє, яке і формує наше майбутнє! А думати про минуле регулярно - взагалі дурна затія. Єдина користь минулого - той досвід, який можна підкреслити, щоб не допускати помилок у майбутньому. Живіть сьогоденням і бережіть та цінуйте те, що маєте.

4. "Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими".

Висновок правила № 3 - приймайте минулі події як безцінний досвід, але не зациклюйтеся на ньому. Чудове правило, якого слід кожен оптиміст!

5. Ніколи не скаржіться.

Людина, яка веде себе подібним чином (постійно жаліється і плаче) - справжнісінький песиміст!


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика