4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Поради для підвищення самоповаги

Дата: 2014-06-08

Автор: Лозовик О.Д.

Пам’ятайте про свої позитивні якості, замість того, щоб пам’ятати погане. В усьому, що Ви робите, намагайтеся знайти позитив. Поздоровте себе з цим успіхом.

Постійно згадуйте свої успіхи.

Пробачайте собі помилки. Ми можемо ставитися до себе дуже суворо, але все-таки робимо їх. Визнайте свою помилку й адекватно компенсуйте збитки. Не перекладайте провину на інших – це ознака безсилля. Так само не перегинайте палицю, обвинувачуючи в усьому тільки себе.

Вчіться любити своє тіло.

Дійте так, начебто ви були непереможним, легким у спілкуванні, дотепним, гідним любові. І ви будете таким.

Шукайте і приймайте допомогу, підтримку і пораду, коли маєте потребу в цьому.

Ставтеся до себе добре. Ваша самоповага ніколи не зросте, якщо ви не будете ставитися до себе належним чином. Пам’ятайте: той, хто любить себе, виглядає краще, має прекрасне здоров’я.

Відмовтесь від думки, що ви – безнадійний і невдаха, якого ніхто не любить. Якщо ви думаєте так, то це може стати істиною, оскільки ви самі переконуєте в цьому інших.

Вчіться слухати, не даючи оцінок і не роблячи порівнянь.

Вмійте сказати «ні». Найчастіше ми занадто швидко погоджуємося зробити те, про що нас просять, боячись несхвалення чи гніву з боку інших, вважаючи себе «гарним» тоді, коли поступилися комусь, щоб зробити приємне.

Відмовтеся від балаканини, пліток, скарг, бажання помсти, від усіх бажань, що підривають вашу цілісність і особисту силу.

Пам’ятайте, що ви недосконалі - і це прекрасно. Ви – людина, що може помилятися й виправляти свої помилки. Досконалість недосяжна, а природність деяких якостей буває більш привабливою.

Прийміть себе таким, яким ви є, - унікальним, оригінальним, людяним.