Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
Для емоційного очищення 

Сьогодні:
23 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


Для емоційного очищення

Дата: 2014-06-02

Автор: Лозовик О.Д.

 

Усі хвороби закладаються в першу чергу не у фізичному тілі. Тому від ментальних і емоційних проблем теж дуже важливо очищатися.

Навіть сучасні медики прийшли до висновку, що багато фізичних хвороб виникає через негативні думки та емоції. Якщо людина песиміст або зі злістю про когось думає, це відбивається на ній же.

 

Намагайтеся позбуватися негативних емоцій.

Особливо руйнівна емоція гніву, вона моментально запускає небезпечні біохімічні процеси в організмі. Потрібно стежити за собою і не допускати негативних думок, тому що вони в першу чергу ускладнюють наше життя.

Навіть якщо Ви дуже уважно ставитеся до емоцій, Ви можете потрапити під вплив чужої енергії. Точно так само, як можна забруднити фізичне тіло, можна осквернити й емоційне тіло. І навіть якщо Ви просто поспілкувалися з негативною або, як кажуть в сучасній психології, нересурсною людиною, яка пронизана страхом, Ви можете заразитися цим настроєм. Начебто до цього Ви жили спокійно, але тут у Вас теж починаються схожі страхи. Це все деформує емоційне тіло, а з часом починаються проблеми і на фізичному рівні, та й життєві складнощі: людина приваблює у своє життя певну реальність і, як наслідок, не може нічого добитися в кар'єрі, в особистому житті і так далі.

Не потрапляйте в залежність від спогадів.

Спогади нам потрібні як реалізація певного досвіду. Якщо ми два рази намагалися пройти по дорозі і два рази падали, тому що посередині яма, це означає, що втретє там йти не треба. Разом з тим звичайна людина найчастіше шкодує про минуле і мріє про майбутнє. Але наша сила в тому, щоб жити в сьогоденні. Найбільше енергії у нас забирають негативні спогади, образи. Буває, що людину образили в школі, і він пам'ятає це все свідоме життя. Деякі дослідження навіть показують, що саме образи викликають важкі хвороби, такі як рак. Не треба придушувати спогади або їх ігнорувати.

Але, якщо спогади приходять, треба сприймати їх без емоційного забарвлення; так, це було і минуло. Варто навіть намалювати таку схемку: провести пряму лінію і відзначити на ній всі періоди, коли з вами траплялося щось неприємне. І в цьому місці намалюйте квіточки або щось інше, що асоціюється у вас з любов'ю. Уявіть, як енергія любові наповнює ці періоди. І якщо один-два рази зробите це щиро, то зазвичай негативні думки йдуть.

Для емоційного настрою теж бажано приймати душ - вранці прохолодний, а увечері теплий.

Можна навіть говорити: «Куди вода, туди і біда» (сон, хвороба і т. д.). Про це говорили ще слов'янські цілителі. При цьому потрібно уявити, що з водою від Вас йде все неприємне.

Спілкуйтеся з цікавими, мудрими людьми, які можуть Вас чомусь навчити.


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика