4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Як зміцнити своє психічне здоров'я

Дата: 2014-05-29

Автор: Лозовик О.Д.

Подібно до того, як фізичне здоров'я вимагає зусиль для його підтримки, так само і з психічним та емоційним здоров'ям. Чим більше сил і часу Ви вкладаєте в нього, тим краще воно буде.

Ось кілька порад для збереження психічного здоров'я:

1. Якщо Ви хочете уникнути хвилювання – живіть сьогоднішнім днем.

1. Якщо біда крадеться за Вами і зажене вас в кут, використайте магічну формулу – запитайте себе, що може статися найгіршого, якщо я не можу розв’язати цю проблему, - в думці підготуйте себе до прийняття найгіршого у випадку необхідності, спробуйте спокійно продумати заходи для поліпшення ситуації, з якою ви в думці примирилися як з неминучою.
  2. Пам’ятайте про не відновлення нашого здоров’я, яке ми втрачаємо через хвилювання.
  3. Заповніть свій розум думками про спокій, мужність, здоров’я, надію, адже наше життя – це те, що ми думаємо про нього.
  4. Ніколи не намагайтеся звести рахунки з вашим ворогом, тому цим Ви принесете собі набагато більше зла, ніж ворогу.
  5. Замість того, щоб переживати через невдачу, будьте до неї готові.
  6. Ведіть рахунок своїм удачам, а не своїм неприємностям.
  7. Не наслідуйте інших. Знайдіть себе і собою залишайтеся.
  8. Коли доля дає вам лимон, спробуйте зробити з нього лимонад.
  9. Забувайте про свої власні неприємності, намагаючись дати хоч трохи щастя іншим. Даючи добро іншим – Ви в першу чергу допомагаєте собі.