4 грудня 2016 р.

Вітаємо з Днем Народження:

25 способів для заспокоєння нервів

Дата: 2014-05-27

Автор: Лозовик О.Д.

1. Здійсніть 10-хвилинну прогулянку.

Це допоможе тілу розслабитися і скинути напругу, яка призводить до тривоги.

2. Послухайте релаксаційну або хоч би звичайну музику, яка Вам подобається.

Це допоможе Вам відволіктися від роздумів про стресову ситуацію.

3. Зупиніть нав'язливі думки.

Ще краще буде інтенсивно попрацювати на природі.

4. Перестаньте говорити про Ваше минуле.

Якщо у Вас це так просто не виходить, зверніться за допомогою до фахівця. Незабаром знову спробуйте не відставати від життя, живіть сьогоденням і забудьте минуле.

5. Дихайте повільно.

Так Ви зможете частково зняти напругу, яку Ви відчуваєте.

6. Порахуйте до десяти.

Ця техніка допоможе Вам підтримати концентрацію і уникнути необдуманих слів і вчинків, про які Ви згодом пошкодували б.

7. Використовуйте афірмації (позитивні висловлювання, твердження про те, чого б Ви бажали для себе, що дають настрій на успіх, щастя і внутрішню гармонію).

Підбадьорююча розмова з самим собою - корисний прийом, який Ви можете використовувати в будь-який час, щоб уникнути нервового зриву або втрати контроль над почуттями та емоціями.

8. Бережіть себе!

Не варто дорікати і лаяти самого себе - це тільки посилить стрес.

9. Поспіть або хоча б злегка подрімайте.

Відпочинок дуже важливий для турботи про Ваше тіло Коли Ви втомлюєтеся, Ви стаєте дратівливими і нервовими, що може призвести до проблем зі здоров'ям.

10. Поговоріть з другом сім'ї.

Поділившись своїми стражданнями з людиною, якій Ви довіряєте, Ви зможете знизити напругу і навіть знайти вихід із ситуації, що склалась.

11. Уникайте кофеїну - це сильний стимулятор, він може призвести до підвищеної напруги.

12. Спробуйте масаж.

Це позитивно позначиться на м'язовому тонусі. Ваші м'язи можуть бути напружені, і це призводить до стресу.

13. Управління часом (тайм-менеджмент).

Ставте пріоритети і використовуйте час мудро. Виконуйте справи в порядку їх значущості.

14. Не поспішайте.

Це погана звичка, яка може призвести до проблем у майбутньому. Це також і непотрібний стресор, якого можна уникнути.

15. Уникайте надмірного робочого навантаження.

Ви повинні постаратися збалансувати час між роботою і сім'єю. Перепрацьовуючи, Ви можете отримати серйозні проблеми зі здоров'ям, а недолік особистого часу може призвести до погіршення стосунків у сім'ї, включаючи стреси і депресії.

16. Просіть про допомогу.

Буває дуже корисно отримати допомогу чи пораду від своїх домашніх або друзів у важкий для Вас час.

17. Зробіть що-небудь веселе, забавне.

Гумор завжди допомагає в боротьбі зі стресом і дуже корисний по життю в цілому.

18. Живіть сьогодні і плануйте на завтра.

Не перевантажуйте себе турботами і плануванням, які можуть почекати.

19. Ведіть щоденник.

Залишаючи на папері ваші роздуми і почуття, ви дозволяєте проблемам швидше залишати Вас.

20. Смійтеся і посміхайтесь частіше.

Це відмінна релаксаційна практика, що дозволяє залишатися в доброму настрої і зберігати позитивне ставлення до подій. Подивіться смішне шоу, фільм або сходіть в розважальний клуб.

21. Орли не полюють на мух.

Навчіться ігнорувати дрібні неприємності (наприклад, втрата грошей, забування предметів, взаємодія з «складними» людьми та ін.) Якщо це не варто Вашого часу і це можна проігнорувати - ігноруйте це і не озирайтеся назад.

22. Приберіться в домі.

Приведення будинку в порядок - відмінний засіб для зняття стресу та підвищення відчуття комфорту.

23. Будьте оптимістами!

Перестаньте бути негативно налаштованим - Вам же взаємодіяти самому з собою весь день, кожен день.

24. Перестаньте намагатися бути ідеальним.

Ніколи і ніщо не стане таким. Це тільки призводить до помилкових очікувань, які ведуть до надмірних стресів в певних ситуаціях.

25. Перестаньте намагатися все контролювати.

Навчіться розслаблятися і робити те, що ви можете Непросто прийняти факт того, що щось Ви контролювати можете, а щось - ні, але це дуже допомагає в сучасному світі, повному стресів. Це також чудовий приклад того, які ваші пріоритетні цілі.