Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
10 речей, які варто почати робити для себе сьогодні 

Сьогодні:
25 січня 2022 р.

День Народження в наступному місяці:

Ковердюк Тетяна Степанівна

15 лютого

Щибор Віра Яківна

23 лютого


10 речей, які варто почати робити для себе сьогодні

Дата: 2014-05-25

Автор: Лозовик О.Д.

 

1. Почніть вдосконалювати свій розум, тіло і дух.

«Якщо Ви розвиває свій розум, тіло і дух, Ваш час магічним чином працює на Вас. Ви отримуєте нові перспективи, які дозволять Вам досягти набагато більше.»

Brian Koslow

2. Почніть довіряти собі так, як би Ви хотіли, щоб оточуючі люди довіряли Вам.

Чекайте кращого від життя. Чекайте кращого - і Ви отримаєте найкраще. Відкрийте очі і усвідомте, що прекрасне вже навколо Вас, воно вже у Вас. Чекайте кращого від себе, від людей навколо і від життя в цілому.

 

3. Розвивайте в собі почуття вдячності.

Почніть розвивати в собі почуття вдячності за кожен щасливий момент свого життя.

«Розвивай почуття вдячності і говори «дякую» всьому, що відбувається з тобою. І пам'ятай, що кожен крок вперед - це наближення до чогось великого і прекрасного.»

Brian Tracy

4. Простіть всіх людей, які зробили Вам боляче

5. Простіть себе за скоєні помилки.

Це нормально - робити помилки. Якщо ми не помиляємося - ми не розвиваємося, чи не ростемо. Простіть себе і пам'ятайте, що прощення - це подарунок самому собі. «Прощення - це найвища, найпрекрасніша форма любові. У відповідь Ви отримуєте почуття умиротворення і щастя.»

Robert Muller

6. Відпустіть зі свого життя те, що Вам більше не потрібно.

Знайдіть в собі сили і мужність, щоб звільнитися від тих речей, які не приносять користі, радості і щастя. Завжди є речі і люди, які ми не хочемо відпускати. Але відпустити - це не кінець світу, а початок нового життя!

7. Пишіть свою власну історію.

Не зациклюйтесь на минулому. Майте чітке уявлення, якими Ви хочете бачити своє майбутнє. Але живіть справжнім моментом. Теперішній момент - це все, що у Вас є і що коли-небудь буде. Кожен раз, коли Ви озираєтесь на минуле - Ви закреслюєте можливості свого майбутнього.

8. Розвивайте стосунки з самими собою і з оточуючими.

Полюбіть себе, перш ніж полюбити інших, виховуйте себе, перед тим як виховувати оточуючих. Розвивайте відносини в першу чергу з самим собою перед тим, як почати розвивати їх з іншими людьми!

9. Дихайте усвідомлено і глибоко.

Коли останній раз Ви прислухались до свого подиху? Ми забуваємо як дихати… «Поверхневе дихання є коренем усього зла, а свідоме глибоке дихання відновлює і захищає наші душі».


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика