Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
Життєві принципи 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Життєві принципи

Дата: 2014-05-21

Автор: Лозовик О.Д.

сенс життя
 1. Щастя - це внутрішній вибір.
  Якщо Ви щасливі, то це не означає, що у Вас все ідеально. Це означає, що Ви навчилися не помічати недоліки. Своїм щоденним вибором Ви можете робити себе щасливим.
 2. Кілька СПРАВЖНІХ друзів - це все, що вам потрібно.
  Коли мова йде про відносини, віддавайте перевагу не кількості, а якості. Проводьте час з друзями, які люблять і цінують Вас, які облагорожують Вас і роблять Вас кращими.
 3. Мої дії і слова безпосередньо впливають на моє життя.
  Подавайте особистий приклад. Втілюйте в життя те, чого Ви навчаєте інших, або не вчіть цього зовсім. Підтверджуйте свої слова справами! Люди швидше подивляться на Ваші справи, аніж будуть слухати Вашу порожню балаканину.
 4. Недотримання обіцянок руйнують стосунки.
  Ви весь час зв'язуєте себе якимись зобов'язаннями. Питання полягає в тому, а чи виконуєте Ви їх? Якщо Ви сказали, що зробите щось, то обов'язково це зробіть! Якщо у Вас не виходить дотриматись слова, то для оточуючих це означає, що Ви не цінуєте їхній час і Ваші з ними відносини.
 5. Все, і хороше, і погане, - це життєвий урок.
  Усі, з ким Ви стикаєтесь, і все, з чим Ви зустрічаєтесь, є частиною вашого уроку під назвою «життя». Ніколи не забувайте уроки, піднесені Вам життям, особливо ті уроки, які йшли врозріз з Вашими планами.
 6. Дрібниці, в основному, є важливими речами.
  Будьте простішими. У найпростіших моментах нашого життя полягає абсолютне щастя.
 7. Люди зазвичай шкодують про те, чого вони НЕ зробили.
  Ви на 100% не потрапите в ціль, якщо Ви не вистрілите. Почніть самі створювати собі вибір, шанси і зміни у своєму житті. Ви повинні робити вибір і кувати щастя, інакше Ваше життя ніколи не поміняється.
 8. Невдачі роблять нас сильнішими і мудрішими.
  Біль робить Вас витривалішими. Сльози роблять Вас сміливішими. Розчарування робить Вас мудрішими. Будьте вдячні своєму минулому, тому що воно допомогло Вам стати таким, яким Ви стали.
 9. Кожна людина цікава по-своєму.
  Приймайте людей такими, які вони є. У більшості випадків їх неможливо змінити і, спробувавши це зробити, Ви їх тільки розлютите.
 10. Особистісне зростання спочатку буде спричиняти незручність.
  Зростання завжди починається там, де закінчується зона комфорту. Тому виходьте зі своєї зони комфорту і пробуйте щось нове. Перемагайте невідомість і насолоджуйтесь, отримуючи новий досвід.
стрічка

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика