Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
Що робити коли життя здається похмурим 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


Що робити коли життя здається похмурим

Дата: 2014-05-12

Автор: Лозовик О.Д.

 

Іноді, наступає такий час, коли життя бачиш тільки в темному кольорі, нічого не радує, погано на роботі, втратив друга, розчарувався в коханій людині…

В таких ситуаціях Ви дивитесь в майбутнє, яке здається більше схожим на мінне поле і почуваєтесь безпорадними перед проблемами, даєтесь диву – невже з цим усім я можу впоратися? Якщо Ви не хочете чекати завтрашнього дня, як чергової серії неприємностей і «обломів», спробуйте зробити кілька кроків.

 

1-й крок. Не має сенсу турбуватися сьогодні проблемами завтрашнього дня. Краще подбайте про себе і турботи сьогоднішнього дня, про те, що зараз.

2-й крок. Чи не занадто Ви перебільшуєте значення неприємної події чи подій? Чи не найтемнішу фарбу Ви обрали? Уявіть, що найгіршого може статися? Адже насправді це не кінець світу.

3-й крок. Може Ви занадто серйозно і вимогливо ставитесь до себе? Напевне, насправді, Ви намагаєтесь будувати своє життя найкращим чином, який Ви поки що знаєте. Може, пошукати іншого шляху? Можливо, більш поблажливо поставитися до себе? Більше себе любити і довіряти собі?

4-й крок. Який урок Ви винесете з цієї ситуації? Розгляньте ситуацію, яка Вас «дістає», саме як урок, як випробування, що Ви можете гідно пройти. Труднощів і поразок уникнути в житті неможливо. Вони потрібні людині, щоб досягнути повної зрілості, сили, та реалізувати себе; вони загартовують, роблять людину досвідченою, вправною, стійкою та мужньою.

5-й крок. В такій ситуації, коли все, здається, не є добрим, можна спробувати зайняти себе простою, але необхідною справою – прибрати, розкласти касети чи СД, попрати, заварити чай, скласти речі і т.д. Так пройде 5-10-30 хв. Ви побачите, що світ не зруйнувався. Ви в змозі щось робити, подумайте – що можна зробити ще. Яка музика може нагадати про хороші хвилини Вашого життя, які запахи, картинки? Згадайте все це зараз.

6-й крок. Найкращим шляхом покращити собі самому настрій – завжди залишається можливість зробити щось для іншої людини. Написати листа, зателефонувати, провідати, вислухати, чимось з нею поділитись, подарувати. Це допоможе відчути і внутрішню силу, і свої невикористані ще можливості, і готовність приймати завтрашній день, вчитись радіти йому і самому собі.


www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика